Skip to content Skip to footer

Zamykanie naczynek w Katowicach

Popękane naczynka stanowią problem dla wielu z nas. Widoczne czerwone żyłki wyglądają nieestetycznie i mogą wprowadzić w kompleksy. Możemy działać zapobiegawczo, żeby wzmacniać ściany naczyń. Jak już się jednak pojawią – możemy pozbyć się ich poprzez laserowe zamykanie naczynek w Katowicach.

Rozszerzone naczynia krwionośne na skórze – jakie są przyczyny?

Naczynka pękają z wielu powodów. Czasem nie mamy na to wpływu. Genetyka odpowiedzialna jest za tendencję do kruchości naczyń. Następny jest klimat, w którym żyjemy – nie mamy wpływu na panujące temperatury, mróz czy słońce. Popękane naczynka mogą być także zwiastunem jakieś choroby, dlatego nie można ich bagatelizować.

Wiele naszych nawyków, czynności zwiększają szanse na ryzyko pojawienia się pajączków. Chodzi między innymi o stosowanie antykoncepcji hormonalnej, wystawianie się na słońce, korzystanie z saun, nadmierne picie kawy i alkoholu i wiele innych.

Jak zapobiegać?

Przede wszystkim należy regularnie się badać. Systematycznie wykonywane badania mogą uchronić nas przed zachorowaniem na wiele chorób albo można wykryć chorobę we wczesnym jej stadium. Pajączki często zwiastują problemy z układem krążeniowym.

Należy także przyjmować witaminę c, smarować skórę kremem z filtrem, unikać słońca, sauny. Zdrowy tryb życia – regularne ćwiczenia i zdrowa dieta także zapobiegają pękaniu naczynek. Należy wskazać także na zmniejszenie ilości spożywania alkoholu, palenia papierosów i picia kawy.

Zamykanie naczynek Katowice – antidotum na czerwone żyłki

Możemy zapobiegać powstawaniu naczynek przez zmianę wielu nawyków. Jak już się jednak pojawią – możemy się ich pozbyć. W Katowicach można skutecznie zamknąć naczynka.

Zabieg jest bardzo skuteczny, niemal bezbolesny i szybki. Na jedno naczynko zazwyczaj wystarczy jeden zabieg. W przypadku większej ilości, zabieg należy powtórzyć. Nie ma skuteczniejszej metody zamykania naczynek niż laser.

Leave a comment