Skip to content Skip to footer

Wisła – noclegi u stóp Baraniej Góry

Wisła to niewielka miejscowość w Beskidzie Śląskim, która rozsławiona została przez jej najbardziej znanego mieszkańca – Adama Małysza. W Wiśle można znaleźć doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Latem na miłośników aktywności czekają trasy turystyczne piesze i rowerowe oraz mnóstwo innych atrakcji.

Wisła noclegi – rodzaje obiektów, lokalizacja

Dla turystów planujących urlop w Wiśle miejscowi przedsiębiorcy turystyczni oferują tysiące miejsc pobytowych w obiektach o zróżnicowanej formule i kategorii. Najtańsze noclegi Wisła oferuje w kwaterach prywatnych, pensjonatach, schroniskach. Najmniej kosztuje dobowy pobyt w pokojach wieloosobowych. Pokoje jedno lub dwuosobowe z łazienkami oferowane są przez większość hoteli. Ilość gwiazdek na hotelowym szyldzie decyduje o wygodzie, dostępie do atrakcji, wyżywieniu wliczonym w cenę. Warto dodać, że niejeden podmiot zajmujący się działalnością hotelarską dodatkowo prowadzi spa z zabiegami upiększającymi, relaksacyjnymi, leczniczymi.Miejscowość Wisła oferuje noclegi w różnych lokalizacjach: od pełnego gwaru centrum, aż po oddalone od tłumów samotnie górskie położone poza miastem. Jedną z ciekawszych form spędzania wypoczynku w Wiśle i okolicach jest pobyt w gospodarstwach agroturystycznych.

Wisła noclegi – jak dokonać rezerwacji?

Planowania pobytu najlepiej dokonać przy pomocy komputera lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Liczne serwisy turystyczne udostępniają oferty hotelarzy spod Baraniej Góry. Za pomocą aplikacji można dokładnie zapoznać się z warunkami obiektu, lokalizacją, atrakcjami w pobliżu oraz dokonać rezerwacji online. Zamawiając noclegi Wisła można także kontaktować się telefoniczne lub mejlowo z właścicielami obiektu, aby zapytać o szczegóły. Wisla noclegi zamawiane online to także możliwość wygodnej płatności.

Wisla noclegi – jakie atrakcje turystyczne czekają na gości?

Największą atrakcją Wisły jest jej położenie – miasto rozlokowało się u podnóża Baraniej Góry, z której wypływają cieniutkie strumyki dające początek rzece Wisła.Zimą warto zarezerwować noclegi w terminie Pucharu Świata w skokach narciarskich – to największe wydarzenie sportowe jest okazją do zobaczenia na żywo najwybitniejszych skoczków z kadry narodowej Polski oraz najlepszych sportowców zagranicznych. Podczas pobytów feryjnych dla miłośników sportów śnieżnych są przygotowane doskonałe trasy zjazdowe, na które wjeżdża 20 wyciągów (w tym siedem kanapowych). Są także trasy biegowe narciarskie. W miesiącach cieplejszych warto korzystać z licznych tras trekkingowych oraz kolarskich – na terenie miasta znajduje się wiele wypożyczalni sprzętu rowerowego. W niektórych hotelach i pensjonatach goście mogą wypożyczać sprzęt narciarski, kijki do nordic walking lub rowery na miejscu.

Leave a comment