Skip to content Skip to footer

Sportowa bielizna termoaktywna Odlo

Funkcjonalna odzież termiczna narodziła się w jednym z najzimniejszych krajów na świecie, czyli w Norwegii. To założyciele marki Odlo byli wynalazcami, którzy stworzyli bieliznę pomagającą zachować komfort w czasie aktywności fizycznej w trudnych warunkach pogodowy. Przeszło 70 lat później Odla wciąż jest jednym z największych innowatorów, jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną.

Do czego służy bielizna termoaktywna

Bielizna termoaktywna doskonale sprawdza się w czasie każdej aktywności fizycznej, ponieważ zapewnia ona optymalny mikroklimat przy ciele. Tkanina nie nasiąka wilgocią, ponieważ odprowadza parę wodną i zapewnia doskonałą wymianę wilgoci i ciepła z otoczeniem. Bielizna może być stosowana w różnych warunkach atmosferycznych i w różnej temperaturze. Odlo bielizna termoaktywna cieszy się ogromną popularnością, ponieważ marka ta zdecydowanie stawia na wysoką jakość. Funkcjonalne artykuły wytwarzane są z różnych materiałów i posiadają różne dodatkowe technologie, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt, który został w całości dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.

Z czego powstaje bielizna Odlo?

Marka Odlo stworzyła wiele unikalnych tkanin, które sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju środowisk. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi materiał 50+UV PROTECION, który nie wykorzystuje żadnych dodatków chemicznych w celu ochrony przed silnymi promieniowaniem słonecznym. Efekt ten zostaje osiągnięty zupełnie naturalnie dzięki odpowiednio gęstej strukturze splotu. Odlo bielizna wytwarzana jest z materiałów syntetycznych lub z wysokiej jakości materiałów naturalnych takich jak wełna merynosa. Na uwagę zasługuje przy tym technologia ZeroScent, która zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów po intensywnym wysiłku fizycznym.

Gdzie kupić bieliznę Odlo?

Bieliznę Odlo można oczywiście przymierzyć w sklepie stacjonarnym, jednak najczęściej nie ma takiej potrzeby, ponieważ bielizna jest tworzona według dostępnych w internecie tabeli rozmiarów, które pozwalają z łatwością dopasować rozmiar odzieży do swoich potrzeb. Dobrym miejscem do zakupu produktów Odlo są więc sklepy internetowe. Kupując przez internet można liczyć na niższe ceny, które związane są z brakiem konieczności obsługiwania fizycznej przestrzeni sprzedaży. Klienci mogą więc często liczyć na Odlo wyprzedaż, która pozwala nabyć wysokiej jakości odzież termoaktywną w bardzo atrakcyjnych cenach.

Leave a comment