Skip to content Skip to footer

Spokojny wyjazd pełen atrakcji

Każdy z nas bywa zmęczony miejską dżunglą, pracą, studiami czy domowymi obowiązkami. Miasta żyją szybko i nawet na chwilę nie zwalniają swojego zabójczego tempa. Za każdym razem z niecierpliwością odliczamy dni do kolejnego wolnego dnia, weekendu, urlopu czy świąt – po prostu jesteśmy zmęczeni codziennością. Następnie w naszej głowie pojawia się najważniejsze pytanie – gdzie się udać, żeby wypocząć? Jak połączyć wakacje dorosłych z atrakcjami dla dzieci? Gdzie można pojechać zarówno zimą i latem? Odpowiedzią są apartamenty Szczyrk.

Szczyrk noclegi – co, gdzie i jak?

Noclegi Szczyrk są bardzo często odwiedzanym miejscem przez turystów, którzy jednocześnie pragną wypoczynku i dużego wyboru atrakcji. Jest to miejscowość wypoczynkowo-turystyczna, która znajduje się u podnóży gór oraz w dolinie rzeki. Same okoliczności przyrody przyciągają ludzi w to niepowtarzalne miejsce. Apartamenty szczyrk są niepowtarzalne, rozłożone w całej miejscowości w rozmaitych cenach i stylach.

Atrakcje

Niewątpliwie noclegi Szczyrk powinniśmy wybierać pod względem lokalizacji atrakcji, które najbardziej nas interesują, a jest ich dość sporo. Dla fanów przyrody znajdziemy tam Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego oraz deptak nad Żylicą. Znajdują się tam również ciekawe, zabytkowe miejsca takie jak: Pomnik Pamięci Więźniów KL Auschwitz, Cmentarz Więzikowa Kępka oraz Sanktuarium św Jakuba. Dla fanów sportów zimowych oraz wspinaczek górskich: Kompleks skoczni narciarskich Skalite, Kolej linowa na Skrzyczne, Szczyrk Mountain Resort. Jest też kilka muzeów i galerii artystyczny dla fanów sztuki.

Szczyrk noclegi – dla kogo?

Absolutnie dla każdego. Szczyrk nie nastawia się przyjęcie jednego typu turysty. To doskonałe miejsce dla wszystkich – niezależnie od naszego budżetu czy wieku. Ceny za nocleg wahają się już w granicach od 20 paru złotych. Oczywiście dla bardziej wymagających klientów znajdziemy tam bardziej ekskluzywne apartamenty. Możemy tam pojechać zarówno sami, z rodziną, z przyjaciółmi. Jest wiele możliwości, zaczynając od domów turystycznych, hoteli, apartamentów, kończąc na domkach do wynajęcia. Spektrum miejsc zakwaterowania jest ogromne i bez problemu każdy znajdzie dla siebie dogodne miejsce.

Leave a comment