Skip to content Skip to footer

Pojemniki składane

Schoeller Allibert od na prawdę wielu lat produkuje, a także projektuje fantastycznej jakości pojemniki składane. Produkty tej firmy mają przede wszystkim przeznaczenie przemysłowe i transportowe. Działania skupiane są na wielu segmentach rynkowych, takich jak na przykład: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań.

Bezpieczne i przyjazne dla środowiska

Pojemniki plastikowe składane wyposażone są w zdejmowaną pokrywkę. Cechują się one tym, że są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Gładka, plastikowa powierzchnia zapewnia to, że mycie jest szybkie. Zanieczyszczenia, chociażby przez rdzę są zdecydowanie niemożliwe. Pojemniki plastikowe są o wiele bardziej wytrzymałe niż palety, które są również wykonywane z plastiku. Produkcja tych produktów jest przede wszystkim ekonomiczna, ergonomiczna, szybka i bezpieczna. Pojemniki składane są nowym rozwiązaniem, które cieszą się ogromną popularnością. To rozwiązanie jest zdecydowanie bardzo korzystne dla wszystkich. Wszystkie produkty są przyjazne dla środowiska, co jest ogromną zaletą.

Pojemniki plastikowe

Pojemniki są o wiele mniejsze niż na przykład palety, ale transport w nich jest niesamowicie wygodny. Pojemniki te są przeznaczone przede wszystkim do transportu ciężkich rzeczy. Oprócz tego produkty są bardzo lekkie, ważą około osiemnaście kilogramów. Pracownicy z całą pewnością samodzielnie mogą montować i demontować wielkogabarytowe pojemniki. Pojemniki składane zostały wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, dzięki czemu są one niesamowicie wytrzymałe i cieszą się ogromną popularność. Praktycznie każdy klient wybiera pojemniki plastikowe. Wszystkie pojemniki posiadają wystarczająco dużo miejsca, aby z łatwością zapakować do nich towar, a następnie bezpiecznie przewieźć. Małe pojemniki plastikowe są kompatybilne z innymi systemami opakowań zwrotnych i zapewniają doskonałe korzyści oszczędzające miejsce. Ergonomiczne uchwyty i niska masa własna czynią pojemniki łatwymi w obsłudze. Różne kolory umożliwiają szybką identyfikację typu części – wyróżnić można pojemniki w kolorze czerwonym lub zielonym. Kosze składane są również bardzo popularne, jeżeli chodzi o transport.

Pojemniki składane są przede wszystkim bardzo proste w użyciu.

Leave a comment