Skip to content Skip to footer

Lakier bez zmywacza – produkt Alessandro Striplac

Lakier, opracowany przez grono specjalistów Alessandro Striplac’a to innowacyjny produkt, przeznaczony dla osób, które mają słabą płytkę paznokci. Do tej pory często byli oni zmuszeni zrezygnować z noszenia manicure, ponieważ dodatkowo jeszcze bardziej uszkadzał on powierzchnię paznokcia i ingerował w zdrowe dłonie. Alternatywa w postaci manicure hybrydowego powodowała, z kolei znaczne pogorszenie wyglądu paznokci. Wtedy z pomocą przychodzi innowacyjny lakier typu peel off.

Innowacyjny lakier Alessandro Striplac’a – właściwości i cechy

Lakiery Striplac to produkty odstępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. W ten sposób można wybrać kolor idealny na co dzień, np. do pracy, kiedy chętniej sięgamy po neutralne i stonowane odcienie, jak i np. na imprezę i szalony wieczór w gronie znajomych lub bliskiej osoby.

Lakiery striplac są wysoce odporne i trwałe, dzięki czemu nie ma obaw, że odprysną i paznokcie nie będą prezentować się efektywnie. Specjaliści wskazują, że striplac peel off zachowuje kolor i nienagnany wygląd nawet na 10 dni, co jest niezwykle wygodne dla osób zabieganych i zapracowniczych.

Aplikowanie lakieru na paznokcie

Innowacyjny lakier jest prosty w nakładaniu, co powoduje, że nie wymaga to długiego okresu czasu. W praktyce należy nim pokryć warstwę paznokcia, którą wcześniej pomalowało się Twin Coatem, i utwardzić lakier pod lampą LED.

Lakier do paznokci striplac peel off jest też łatwy w zdejmowaniu. Nie wymaga dodatkowych produktów takich jak np. zmywacz, ani też produktów kosmetycznych. Cała czynność sprowadza się do lekkiego podważenia lakieru by móc go szybko i bezproblemowo usunąć. Stosuje się do tego łopatki do skórek.

Lakier do paznokci UV – innowacja na rynku

Nie bez powodowe wskazuje się, że marka Striplac to prawdziwy przełom, jeśli chodzi o lakiery do paznokci. Do tej pory wiele osób musiało rezygnować z ich malowania, ponieważ zwykły lakier nie był trwały i szybko odpryskiwał, co wyglądało nieestetycznie. Z kolei manicure hybrydowy powodował, że płytka paznokcia niszczyła się.

Innowacyjny, a zarazem pierwszy na świecie lakier typu UV/LED bez zmywacza to produkt, który jest dostępne w gamie ponad 80 kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Dzięki niemu płytka paznokcia na długi czas zachowuje zdrowy wygląd i możliwe jest stworzenie ulubionego manicure niezależnie od miejsca i okazji

Leave a comment