Skip to content Skip to footer

Jak działa manayupa?

Eliminacja toksyn przez ziołowe odtruwanie przywraca zdrowie i energię. Detoksykacja to reakcje biochemiczne prowadzące do przekształcenia toksycznych związków chemicznych w niegroźne cząsteczki, które mogą być łatwo wydalone z komórek w organizmie. Wśród ziół spełniających pożyteczną rolę odtruwającą znajduje się amazońska manayupa.

We wszystkich programach detoksykacyjnych bardzo ważną rolę spełniają środki dietetyczne na bazie ziół. Ziołowa detoksykacja jest szczególnie wskazana, gdy chcemy przyspieszyć proces oczyszczania i sprzyjać odtruwaniu poszczególnych narządów. Jest to naturalna metoda.

Manayupa występuje pod różną postacią. Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową fraz manayupa sklep, bądź manayupa kapsułki wyświetli nam się wiele sklepów internetowych w których będziemy mogli kupić to zioło. Można również udać się do sklepu ze zdrową żywnością. W dobrym sklepie tego rodzaju powinno znajdować się manayupa. Najwygodniejsze są kapsułki, ponieważ zawsze możemy je mieć pod ręką i regularnie zażywać to lecznicze zioło o wielu właściwościach. Występuje również pod postacią suszoną. Aby sporządzić napar należy 4 łyżki suszu zalać litrem wody. Po około 10 minutach przecedzić i można spożywać. Bezpieczna dawka to 2-3 filiżanki dziennie.

Manayupa działanie

Spełnia rolę odtruwającą, a przede wszystkim działa na drogi moczowe i tkankę wątrobową. Stosowana jest jako środek oczyszczający organizm z toksyn i chemikaliów po leczeniu lekami syntetycznymi, stymuluje pracę nerek, a co za tym idzie wpływa regulująco na wydalanie moczu i złogów pozostałych w układzie moczowym. Ma działanie silnie moczopędne. Jest zalecane do stosowania w przypadku przemęczenia i nerwicy. Dodatkowo reguluje pracę wątroby oraz jest pomocna w stanach zapalenia wątroby i woreczka żółciowego. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, czyli zapobiega powstawaniu komórek rakowych. Dodatkowo działa przeciwzapalne i przeciwzakaźne. Przyspiesza spalanie tłuszczu w organizmie, i dzięki temu jest przydatna w kuracji odchudzającej. Manayupa może obniżać objawy alergii, więc warto ją stosować dodatkowo w terapii. Kobiety stosują ją przy napięciu przedmiesiączkowym i bolesnych menstruacjach oraz przy upławach, do kąpieli i nasiadówek.

Leave a comment