Skip to content Skip to footer

Cięcie betonu za pomocą liny diamentowej

Prace wyburzeniowe, modyfikacje konstrukcji ścian oraz stropów w różnorodnych obiektach przemysłowych, biurowych, handlowych czy mieszkaniowych nie należą do łatwych zadań. Wymagają one zazwyczaj skorzystania z usług profesjonalnych firm wykonujących prace w zakresie cięcia betonu.

Profesjonalne usługi – cięcie żelbetonu

Gdy podczas prac budowlanych pojawiają się istotne przeszkody trudne do pokonania, wówczas z pomocą przychodzą profesjonalne firmy pomagające się z nimi uporać. Obecnie na rynku budowlanym nie brakuje zespołów profesjonalistów korzystających podczas wykonywania prac z wielu nowoczesnych technologii oraz narzędzi budowlanych.

Cięcie żelbetonu z użyciem liny diamentowej

Technika diamentowa została już przetestowana w branży budownictwa w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, niemniej znacznie większe zapotrzebowanie na nią pojawiło się dopiero w momencie wzrostu budownictwa z żelbetu monolitycznego oraz segmentowego.

Przy użyciu tej liny możliwe jest cięcie ścian, stropów, mostów, wiaduktów i wielu innych elementów budowlanych.

Wycinanie w betonie liną diamentową jest nowoczesną metodą pozwalającą na szybkie cięcie żelbetu, nawet w niezwykle trudno dostępnych miejscach. Zapewnia ona idealną gładkość cięcia żelbetonu, zatem usługa ta jest polecana tym klientom którym zależy na szybkim, sprawnym oraz bardzo precyzyjnym cięciu betonu zbrojeniowego.

Cięcie betonu z użyciem liny diamentowej pozwala zapobiec uszkodzeniom konstrukcji betonowych, umożliwia uzyskanie gładkich powierzchni i krawędzi nawet przy dużych elementach o znacznej grubości.

Prace wykonywane są na mokro bez pyłu oraz pod ścisłą kontrolą. Jest to obecnie najszybszy oraz najbezpieczniejszy sposób na wycinanie w niezwykle trwałych strukturach.

Cięcie betonu cena

Pracownicy świadczący usługi w tym zakresie mają do dyspozycji dobrej jakości sprzęt, dzięki któremu są w stanie zrealizować cięcie nawet na trudno dostępnych powierzchniach.

Nowoczesny park maszynowy pozwala nie tylko na sprawne cięcie betonu lecz także na przecięcie lub przewiercenie każdej grubości, średnicy oraz głębokości. Do dyspozycji pracowników są nowoczesne przecinarkami do podłoży betonowych oraz asfaltowych, dzięki którym można wykonywać dylatacje oraz przecinać elementy konstrukcji mostowych i drogowych

Cięcie betonu cena zależy zazwyczaj od zakresu oraz trudności wykonywanych prac.

Leave a comment