Skip to content Skip to footer

Domek na drzewie – niezapomniany weekend

Planujesz specjalny wyjazd we dwoje? Chcesz mieć pewność, że zapadnie on Wam w pamięć na długi czas? Szukasz wyjątkowego miejsca na weekend? Czegoś, co zapewni Wam spokój i intymność? Miejsca, gdzie będziecie mogli skupić się jedynie na sobie? Świetnym i niepowtarzalnym rozwiązaniem, na jakie możecie się zdecydować jest wynajem domku na drzewie!

Leśny apartament

W dzisiejszych czasach, kiedy tak ważna jest ekologia i zdrowy tryb życia, bezpośredni kontakt z naturą jest bardzo popularny. Powstaje coraz więcej kompleksów domków na drzewie, które można wynająć zupełnie tak samo jak apartament. Te leśne hotele położne są w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody – na skraju lasu. Często w pobliżu znajduje się również jezioro lub inny zbiornik wodny.

Domki oczywiście są w pełni wyposażone. Znajdziemy w nich łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów i ręczniki, aneks kuchenny z czajnikiem, ekspresem do kawy oraz lodówką, wygodne fotele i stolik kawowy, szafy a także inne dodatki w zależności od domku i kompleksu, na jaki się zdecydujemy. Często we wnętrzu możemy natknąć się na kolekcję gier planszowych i książek przyrodniczych, a także lornetkę do obserwacji leśnych ptaków.

Gwarancja intymności

Domki w każdym z kompleksów są położne w odpowiedniej odległości od siebie, więc wszyscy mieszkańcy będą mieli zapewniony odpowiedni komfort i prywatność. Zazwyczaj w domku przebywać mogą maksymalnie 2 osoby dorosłe, co czyni je idealnym, kameralnym miejscem dla pary.

Weekendowy pobyt w domku to świetny sposób na relaks i prawdziwy odpoczynek od pracy i związanego z nią stresu. Bliskość leśnej fauny i flory z pewnością zapewni nam upragnione wytchnienie i sprawi, że będziemy mogli poczuć dzikość i prawdziwą pierwotność natury. Jednak wszystko to będziemy mogli do woli doświadczać w pełnym komforcie, jaki daje domek na drzewie.

Wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym miejscu

Panowie, którzy planują oświadczyć się swojej ukochanej i szukają niepowtarzalnego, magicznego miejsca, w którym mogliby zrealizować swoje zamiary nie muszą już dalej szukać. Domek na drzewie to absolutnie wyjątkowe miejsce, które doda tej niezwykle ważnej chwili niezapomnianego charakteru. Oświadczyny w koronie drzew to z pewnością niezwykłe doświadczenie.

Przed przyjazdem do domku na drzewie możemy śmiało poinformować obsługę kompleksu o naszych planach. Dzięki temu, personel będzie mógł przygotować dla nas piękny wystrój domku, specjalnie na zaręczyny, a także wybrać romantyczne menu na kolację we dwoje.

Leave a comment