Skip to content Skip to footer

Jakie są zalety przedłużania rzęs?

W tym momencie już praktycznie co czwarta kobieta w Polsce nosi na co dzień sztuczne rzęsy. Przedłużanie włosków występujących na powiekach stało się jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, który w szczególności poleca się paniom pragnącym odmienić na stałe swój wygląd. Metoda ta kryje w sobie mnóstwo zalet. Oto kilka z nich.

Oszczędność czasu i wygoda

Kobiety zazwyczaj muszą wstawać przynajmniej o te pół godziny wcześniej niż mężczyźni. Wykonanie dziennego makijażu zajmuje właśnie tyle czasu, dlatego wiąże się z koniecznością szybszego opuszczenia łóżka. A gdyby tak budzić się każdego ranka z przepięknym wachlarzem długich włosków na powiekach? Dzięki sztucznym rzęsom można to osiągnąć!

A wbrew pozorom nawet pomalowanie rzęs zajmuje trochę czasu. Czynność trwa kilka minut, które zdecydowanie lepiej spędzić w ciepłym łóżku. Dobrze przedłużone rzęsy potrafią natomiast zaprezentować się tak atrakcyjnie i efektownie, że całkowicie zastępują pozostałe elementy makijażu – wystarczą one i podkład, by kobieta wyglądała świeżo i promiennie.

Niesamowity efekt

A efekt, który zapewniają sztuczne rzęsy, potrafi być spektakularny. Nie da się go osiągnąć nawet najlepszym i najdroższym tuszem. Sztuczne włoski nadają oczom prawdziwej głębi i mocnego charakteru – sprawiają, że stają się one zdecydowanie bardziej wyraźne na tle całej twarzy. Pasują też do każdego typu urody. Dobra kosmetyczka potrafi dopasować rodzaj włosków do konkretnej buzi.

Sztucznych rzęs nie powinno się też od razu kojarzyć z gigantycznymi wachlarzami grubych włosów, które wyglądają tak, jak gdyby powieka miała się pod nimi zapaść. Klientka sama decyduje przecież o tym, co chce umieścić nad swoim okiem. Równie dobrze może więc postawić na cienkie, delikatnie i naturalnie wyglądające włoski.

Ułatwiona pielęgnacja

Wykonywanie makijażu wiąże się również z jego codziennym zmywaniem. Również z tego względu sztuczne rzęsy mogą być sposobem na zaoszczędzenie czasu – dzięki nim zyska się tych kilka minut, które dotychczas przeznaczało się na oczyszczanie włosków z tuszu.

A rzęsy, które nie będą dzień w dzień pocierane płatkami nasączonymi chemicznymi płynami, staną się zdecydowanie zdrowsze. Będą rosnąć szybciej i przestaną się kruszyć. Jest to więc dobry sposób na zapuszczenie naturalnych rzęs.

Sztuczne rzęsy kupisz na Kosmetykizameryki.pl

Leave a comment