Skip to content Skip to footer

Zastosowania domowe

Powszechnie wiadomo, że kontrola policyjna nie musi wcale dotyczyć pomiaru prędkości, czy też popełnienia jakiegoś wykroczenia, lecz może być rutynowym sprawdzeniem trzeźwości danego kierowcy. Dokonując takiego pomiaru, policjant z całą pewnością będzie korzystał z jednego z najlepszych alkomatów, jakim bez wątpienia jest alkomat alcoblow. Jak się jednak okazuje, urządzenie to można kupić również prywatnie na własną rękę. Dlaczego warto to zrobić?

Zastosowania domowe

Z jakiego zatem powodu warto sięgnąć po alkomaty alcoblow od strony prywatnej? Po co komuś takie urządzenie w domu lub w samochodzie?Nie da się ukryć, że poranne samopoczucie po zakrapianej alkoholem imprezie nie musi idealnie odzwierciedlać tego, na jakim poziomie jest trzeźwość danego człowieka. Często zdarza się tak, że pomimo dobrego samopoczucia, ilość alkoholu we krwi wyklucza daną osobę z prowadzenia auta. W przypadku kontroli takiej osoby może to skończy się nawet zatrzymaniem.Z tego też właśnie powodu warto zawistować w alkomat bezustnikowy alkoblow, ponieważ da to możliwość wykonania samodzielnie pomiaru i stwierdzenia, czy można usiąść za kółko, czy też nie. Dlaczego jednak warto sięgnąć po model tej właśnie firmy? Alkomaty Alcoblow używane są przez policję, co świadczy o ich jakości oraz wiarygodności pomiaru.

Zastosowanie firmowe

Oczywiście alkomat bezustnikowy tego producenta nie musi być używany jedynie prywatnie. Jak się bowiem okazuje, kupowane są one bardzo często przez przedsiębiorstwa. Z jakiego powodu?Alkomat alcoblow bardzo chętnie kupowany jest przez przedsiębiorców w celu sprawdzania trzeźwości swoich pracowników. Szczególnie mocno dotyczy to np. branży budowlanej, ponieważ istnieje tam szeroko znany problem z alkohole wśród pracowników.Oczywiście to nie jedyne miejsce, gdzie można takiego urządzenia użyć. Innego typu bardzo popularnym zastosowaniem są różnego rodzaju imprezy masowe, na których zabroniona jest sprzedaż alkoholu jak i również obecność osób pod jego wpływem. Dzięki takiemu urządzeniu jeszcze na wejściu uda się namierzyć pijaną osobę, co pozwoli na niewpuszczenie jej na teren zabawy. Sprawi to, że zachowanie odpowiedniego porządku będzie zwyczajnie łatwiejsze.

Leave a comment