Skip to content Skip to footer

Wyjazd integracyjny na paintball

Paintball w ostatnim czasie stał się bardzo popularną atrakcją. Wiele osób tak wkręciło się w tą grę, że ze stałą ekipą odwiedzają pole paintballowe przynajmniej kilka razy w miesiącu. To miejsce sprawdza się także na różnorodne imprezy. Wieczory kawalerskie, imprezy integracyjne z osobami w pracy, imprezy urodzinowe czy inne ważne okoliczności spędzone na takiej zabawie to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

Wyjazd integracyjny paintball

Wiele firm i właścicieli przedsiębiorstw raz na jakiś czas organizuje swoim pracownikiem wyjazd integracyjny. Bardzo popularną rozrywką na takim wyjeździe jest paintball, który zrzesza wszystkie osoby niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej. Zarówno panie, jak i panowie świetnie się bawią chcąc wygrać pojedynek. Jest to niewątpliwie jedna z atrakcji, która pozwala się wyżyć oraz złapać z innymi osobami świetny kontakt oraz poczuć się jak w jednej „rodzinie”.

Paintball Katowice poligon – w czym tkwi fenomen tego miejsca?

Paintball jest modną atrakcją już od dobrych kilku lat. Jest to zabawa połączona ze sportem, która uczy pracy w grupie. Polega ona na „ustrzelenie” za pomocą specjalnych karabinków nabitym kolorowymi farbkami jak największą ilość osób z przeciwnej drużyny. Wszyscy uczestnicy zabawy muszą uważać na te strzały i robić wszystko, by w nich nie trafiono. Tu liczy się więc spryt, kondycja, logiczne myślenie oraz umiejętność współpracowania z innymi członkami w grupie. Umiejętność strzelania z broni jest także miłe widziana.

Paintball Katowice

Paintball Katowice to miejsce, gdzie można spędzić nawet cały dzień na świetnej zabawie i różnych rozrywkach. Osoby tam pracujące dbają bowiem, by uczestnicy zabawy nie nudzili się i mogli wybrać np. określony charakter gry (scenariusz). Wybierając taki określony scenariusz zaproponowany przez pracowników poznaje się wcześniej ścisłe określone zasady gry, które są bardziej urozmaicone niż tradycyjny paintball. Sprawia to, że zabawa jest o wiele dłuższa i ciekawsza. Paintball Katowice poligon również ma takie scenariusze do zaoferowania swoim klientom.

Jak widać z powyższego, wyjazd integracyjny paintball może być ciekawym wyzwaniem, które chętnie podejmie grupa. Można tam się wykazać i dać się poznać z zupełnie innej strony. To świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków oraz stresu związanego z pracą. Pozwala to wrócić do pracy nie tylko w lepszej kondycji psychicznej ale i w dużo bardziej zgranym zespole.

Leave a comment