Skip to content Skip to footer

Reklama w firmie

Reklama jest dźwignią handlu – wiemy o tym nie od dziś. Tak naprawdę dobra reklama to podstawa funkcjonowania każdego rodzaju działalności. Jakie gadżety reklamowe wywołują pozytywne wrażenie?

Kubek, długopis, czy ulotka?

Sukces prowadzenia działalności gospodarczej to przede wszystkim umiejętność dotarcia, do jak największej ilości potencjalnych klientów. Warto również wygospodarować fundusze w firmie na gadżety reklamowe, które pozwolą naszym klientom zapamiętać firmę i wrócić do niej w odpowiednim momencie.

Dostępność gadżetów reklamowych jest naprawdę duża. Można zainwestować w kubki reklamowe, ulotki, które będziemy zostawiać w miejscach, gdzie jest duży przepływ osób, czy długopisy z grawerem, które będą subtelnym przypomnieniem naszej firmy.

Ulotka reklamowa – czy to jeszcze się opłaca?

Mogłoby się wydawać, że ulotki reklamowe swoje najlepsze czasy już dawno mają za sobą. Czy na pewno?

Ulotki reklamowe to nadal dobry nośnik reklamy. Jest to reklama, którą przedsiębiorca jest w stanie dotrzeć do dużej grupy klientów. Reklama internetowa nie jest w stanie dotrzeć do osób starszego pokolenia, które nadal w świecie wirtualnym mogą czuć się niepewnie.

Kolejnym argumentem przemawiającym za ulotką reklamową jest jej stosunkowo niska cena, która pozwala na druk wielu ulotek.

Dlaczego długopis jest najlepszym wyborem?

Najciekawszym gadżetem reklamowym jest taki, który nie tylko będzie estetyczny, ale przede wszystkim praktyczny. Długopis z grawerem, który stai na biurku każdego z pracowników nie służy tylko pracownikom. Jego zadaniem jest służenie przyszłym klientom, którzy dzięki logo firmy będą utrwalać sobie markę w pamięci.

Klient, który otrzyma długopis z grawerem, będzie go używał i miał przy sobie, bardzo szybko zapamięta logo firmy oraz jej dane.

Długopisy z grawerem mogą być produkowane w różnym standardzie. Najpopularniejsze są długopisy posiadające plastikową obudowę. Takie długopisy mogą być rozdawane bardzo szerokiemu gronu potencjalnych klientów. Długopisy, które są trochę droższe to te, które mają korpus wykonany z drewna bądź metalu. Taki długopis, elegancko zapakowany w pudełko to prezent dla klientów. Funkcjonalność oraz elegancki wygląd przemawiają za reklamą, która jest nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim praktyczna.

Długopisy z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl

Leave a comment