Skip to content Skip to footer

Pomysł na rodzinny wypad do Szczyrku

Szczyrk to bez wątpienia doskonale wszystkim znana miejscowość położona w Beskidzie Śląskim, która jest wręcz perfekcyjną destynacją na krótki weekendowy wypad na przykład z rodziną. W Szczyrku nie sposób się nudzić, bo to zarówno bardzo atrakcyjne miasteczko do spędzenia czasu w rytmie slow, ale też świetna baza wypadowa do wyjścia w góry lub na narty. Domki Szczyrk to popularny sposób na nocowanie w tej miejscowości.

Szczyrk apartamenty

Szczyrk bez wątpienia może pochwalić się całkiem dobrze zorganizowaną bazą noclegową dla osób poszukujących zarówno tanich noclegów, jak też noclegów z wyższej półki cenowej z większą liczbą gwiazdek. Szczyrk apartamenty to propozycja dla osób szukających naprawdę świetnie zlokalizowanych i pięknie urządzonych wygodnych apartamentów, w których można rodzinnie spędzić czas na przykład w długi weekend. Wygodnie urządzone apartamenty pozwalają na pewną samodzielność dla nocującej tam rodziny czy pary. Są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, dzięki którym samodzielnie można przygotować sobie posiłek. Posiadają wygodne łazienki oraz przestronne sypialnie, stając się doskonałą bazą noclegową na przykład dla rodzin z małymi dziećmi.

Tanie pokoje Szczyrk

W Szczyrku można też nocować zdecydowanie taniej, co będzie odpowiednie na przykład dla budżetu studentów czy młodych osób wyjeżdżających do Szczyrku na narty czy deskę. To właśnie zimą w Szczyrku panują naprawdę doskonałe warunki do zimowych sportów, a praktycznie przez cały sezon pokoje szczyrk są zajęte. Kto zatem poszukuje bardziej budżetowego noclegu w tej miejscowości, powinien zająć się bukowaniem pokoju jeszcze na początku jesieni. W szczycie sezonu naprawdę trudno znaleźć w Szczyrku wolny pokój na przykład tylko na weekend.

Domki Szczyrk czyli pomysł na wyprawę w większej ekipie

Szczyrk to fantastyczna destynacja na wyprawę w grupie przyjaciół i znajomych. Tak naprawdę atrakcyjnie jest tutaj o każdej porze roku. Wiosną i latem można ruszać na szlak, jesień to wręcz perfekcyjny moment na długie górskie wędrówki, zimą zaczyna się w Szczyrku białe szaleństwo. Wyprawa w grupie przyjaciół będzie doskonałym pomysłem. Wygodne domki Szczyrk przeznaczone nawet dla 8 czy 10 osób to alternatywa dla nocowania w pensjonatach. Wynajem takiego domku nie kosztuje dużo, a gwarantuje dużo frajdy i zabawy dla całego towarzystwa.

Leave a comment