Skip to content Skip to footer

Pole paintballowe katowice

Paintball to gra zespołowa, w której przeciwnicy strzelają do siebie z markerów, czyli specjalnych karabinków, żelowymi pociskami wypełnionymi barwnikiem spożywczym. Pociski uderzając w „cel”, czyli kombinezon przeciwnika, tworzą zabarwienie świadczące o trafieniu. Jest to obecnie bardzo popularna forma rozrywki. Preferują ją nie tylko panowie, ale również panie. Cieszy się powodzeniem szczególnie na wieczorach kawalerskich, ale również na różnego rodzaju spotkaniach integracyjnych firm.

Paintball Katowice

Komercyjny poligon paintballowy posiada własny sprzęt i pełen ekwipunek dla graczy. Jest wyposażony w odpowiednie markery, kulki, maski i systemy CO2. Dzięki temu gracze nie muszą dodatkowo inwestować w sprzęt, by się dobrze bawić.

Oczywiście profesjonalni gracze będą posiadali własne markery, które mogą się od siebie znacząco różnić. Warto zwrócić uwagę na to, by nie było znaczących różnic pomiędzy wyposażeniem zawodników podczas jednej rozgrywki – dlatego lepiej skorzystać ze sprzętu oferowanego przez poligon paintballowy, nawet posiadając własny.

Paintball Katowice – przygotowanie do gry

Gra w paintball w zasadzie nie wymaga specjalnego przygotowania. Gracze powinni być zdolni do biegania po polu painballowym przez wyznaczony wcześniej czas gry.

W niezbędny sprzęt do gry zostaniemy wyposażeni już na poligonie paintballowym. Warto zabrać ze sobą wygodne buty i ciemne rękawiczki, nie warto – grubych ubrań, bo podczas biegania po polu paintballowym na pewno się spocimy.

Pole paintballowe Katowice

Jeśli chodzi o pole paintballowe Katowice mogą się pochwalić bardzo bogatym zapleczem takich miejsc. Każde tego typu miejsce ma swoją specyfikę, jeśli więc bardzo lubimy tego typu rozrywkę, warto wybrać się co najmniej raz na każdy poligon paintballowy, by wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada.

Natomiast przed wyborem miejsca na przykład na wieczór kawalerski bądź też imprezę integracyjną firmy można zapoznać się z informacjami na temat pola paintballowego dostępnymi w internecie. Obecnie praktycznie każdy paintball Katowice ma swoją własną stronę internetową lub profil na Facebooku, gdzie można zebrać wszystkie potrzebne informacje.

Paintball to świetna rozrywka dla osób w różnym wieku i ciekawa alternatywa dla wszelkiego rodzaju telewizorów, tabletów, smartfonów i innych ekranów. A więc zakładaj wygodne buty do biegania po lesie i spróbuj i Ty!

Leave a comment