Skip to content Skip to footer

Podniebne imprezy integracyjne

Firmy, które pragną zorganizować ciekawą imprezę integracyjną mogą, letnią porą zwrócić się do organizatorów, którzy oferują podniebne atrakcje. Skoki tandemowe mogą dać dobrą zabawę i idealnie zintegrować grupę. Podniebna integracja to miła atmosfera, ciekawa forma spędzenia wspólnego czasu, fajna zabawa i niezapomniane przeżycia.

Jakie są zasady wspólnej integracji?

Skoki tandemowe to rozrywka dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nigdy dotąd nie skakali ze spadochronem. Szczególnie, jest to atrakcja, dla takich właśnie osób. Rozrywka jest bezpieczna, ponieważ tutaj nic nie jest zależne od nas. Zostajemy przypięci, specjalną uprzężą, do instruktora, który, skacze razem z nami, otwiera czaszę spadochronu, kieruje całym lotem i zapewnia nam bezpieczne lądowanie. W czasie integracji takich skoków jest kilka, wszystkie osoby przezywają to samo i przez ten fakt, doskonale integrują się między sobą. Skoki mogą być wykonane równocześnie, pomiędzy niektórymi członkami grupy, ponieważ są samoloty, które wyniosą na dużą wysokość nawet 16 do 20 osób.

Zabawa

Zabawa z dodatkiem adrenaliny potrafi bardzo zbliżyć osoby, których przeżycia są takie same lub podobne. Wszyscy się boją i są przerażeni a równocześnie każdy jest ciekawy rozrywki i podnosi się trochę jego adrenalina. Nawet jeżeli w grupie znajdzie się taki, dla którego skoki nie stanowią żadnej tajemnicy i jest on tym pyszałkiem, który niczego się nie boi, to i tak grupa bawić się będzie przednio. Taka integracja odbywa się w formie wyjazdowej, przy lotnisku organizatora znajduje się hotel, w którym grupa może się zatrzymać. Skoki tandemowe mogą być bardzo ciekawą i oryginalną rozrywką i wspaniałą formą integracji dla grupy.

Skok spadochronowy

W każdym przypadku skoki tandemowe są takie same. Samolot leci przez 15 minut, unosi się na wysokość 4000 metrów. Skacze się razem z instruktorem, najpierw spada się w dół, przez 6 sekund, potem gdy jest się na wysokości 1500 metrów instruktor otwiera samolot. następuje wtedy powolne opadanie na czaszy spadochronu, które trwa 6 minut. Po czym instruktor bezpiecznie ląduje na ziemi.Zawsze taka atrakcja może być filmowana i fotografowana. Gdy impreza dotyczy integracji grupy, każdy zapewni sobie nagrywanie i fotografowanie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.

Leave a comment