Skip to content Skip to footer

Piękny uśmiech dzięki licówkom

Piękny, śnieżnobiały uśmiech dodaje pewności siebie. Co jednak zrobić w momencie, gdy stan naszego uzębienia pozostawia wiele do życzenia? Odpowiedzią są osiągnięcia nowoczesnej stomatologii estetycznej, które gwarantują wspaniały efekt idealnych zębów.

Zalety porcelanowych licówek

Osoby chcące poprawić swój uśmiech mogą zainwestować w licówki ceramiczne Katowice są przykładem miasta, w którym funkcjonuje wiele klinik stomatologii estetycznej. Licówki to bardzo cienkie płatki wykonane z ceramiki. Proces ich mocowania do zębów polega na tym, że stomatolog odrobinę szlifuje ząb i pobiera jego odcisk. Następnie technik przygotowuje na podstawie odcisku idealną licówkę. Całość wymaga najczęściej dwóch wizyt. Ingerencja w tkanki zęba jest niewielka. Podczas wizyt można poprosić o znieczulenie miejscowe, dzięki czemu szlifowanie zęba jest bezbolesne.

Warto zapłacić więcej za wysokiej jakości licówki porcelanowe katowice na swoim terenie mają wiele placówek mających je w swojej ofercie. Są one nie tylko trwałe i odporne na ścieranie, ale również wyglądają bardziej naturalnie niż licówki wytworzone z innych materiałów. Dobrze dobrane licówki sprawiają, że uśmiech wygląda po prostu ładnie. Zęby są równe, proste, mają przyjemny dla oka kolor i kształt. Ich zaletą jest to, że nie sprawiają wrażenia sztucznych. Osoby poszukujące profesjonalnych gabinetów, w których ofercie jest stomatologia estetyczna Chorzów również powinny brać pod uwagę.

O czym należy pamiętać?

Warto zainwestować w licówki ceramiczne Katowice są miastem, w którym łatwo znajdziemy oferujące je placówki. Przed zabiegiem należy pamiętać o wyleczeniu wszelkich ubytków w zębach. Trzeba również wyleczyć ewentualne choroby dziąseł. Licówek z reguły nie zakłada się na zęby martwe oraz takie, w których jest dużo wypełnienia. Koszt założenia licówek jest dużym wydatkiem. Zależy on między innymi od ilości zębów, na których mocowane są licówki oraz od materiału, z którego są wykonane.

Najbardziej naturalne w wyglądzie są licówki porcelanowe Katowice mają na swoim terenie wiele klinik, w których doświadczeni stomatolodzy idealnie dobiorą je do urody konkretnego klienta. Porcelanowymi licówkami można cieszyć się nawet dziesięć lat. Trzeba jednak pamiętać, o tym że na ich wygląd ma bardzo duży wpływ odpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej.

Leave a comment