Skip to content Skip to footer

Perfumowy hit sezonu

Zastanawiasz się nad zakupem nowych perfum, ale nie jesteś pewna co do ich wyboru? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka rad, które mogą okazać się dla Ciebie niezwykle pomocne.

Dobór perfum

Jeśli choć raz zdarzyło Ci się przejść na ulicy obok nieznajomej kobiety i zastanawiać się czym ona pachnie, to znaczy, że jej perfumy były idealnie dobrane. Wbrew pozorom dobór perfum nie jest wcale taki łatwy. Wybierając perfumy, które będą pasować do Twojej osobowości należy kierować się przede wszystkim swoimi subiektywnymi odczuciami. Opinia innych osób może być niezwykle pomocna, jednak pamiętaj, że to Twoje zdanie jest w tym przypadku kluczowe i to właśnie od Ciebie zależy, który zapach podoba Ci się najbardziej. Perfumy mają to do siebie, że na każdym człowieku mogą pachnieć zupełnie inaczej. Dzieję się tak, ponieważ ludzkie ciało wydziela własny zapach, który po zamieszaniu z perfumami może pachnieć w inny sposób.

Hit ostatnich sezonów

Prawdziwym hitem ostatnich sezonów są owocowe perfumy. Te lekkie oraz słodkie zapachy sprawiają, że kobieta wydaje się być znacznie bardziej zalotna oraz urocza. Jak to możliwe? Otóż ludzie tak jak inne zwierzęta, poznają świat za pomocą zmysłów, nie ma więc nic dziwnego w tym, że jeśli ktoś ładnie pachnie, wydaje się być znacznie bardziej interesujący. Kolejną sprawą jest to, że przeważnie oceniamy przedmioty oraz zjawiska na zasadzie skojarzeń. Jeśli zatem wybierzesz mocne oraz intensywne zapachy na bazie drzewa sandałowego, wzbudzisz nimi aurę tajemniczości oraz nadasz sobie charakteru. Natomiast jeśli Twój wybór padnie na owocowe zapachy, możesz być pewna, że ludzie będą Cię postrzegali jako kogoś miłego i sympatycznego, a Twoje usposobienie zostanie ocenione jako „przystępne”. Jak widzisz zapachem możesz zdziałać naprawdę bardzo wiele (zwłaszcza przy pierwszym wrażeniu), zatem warto jest się postarać i wybrać idealny zapach do siebie.

Jak dobrać owocowe perfumy?

Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów perfum o zapachu owoców. Są to stosunkowo popularne zapachy, jednak wbrew pozorom rzadko spotyka się je na ulicy. Być może wynika to z tego, że kobiety nie przepadają za słodkimi i duszącymi zapachami. Powinnaś jednak wiedzieć, że przy obecnym wyborze, bez większego trudu możesz trafić na idealne owocowe perfumy, które w stu procentach będą odpowiadały Twoim preferencjom oraz wymaganiom. Zatem jeśli chcesz zaopatrzyć się w nowy flakonik, wybierz się na zakupy jeszcze dziś.

Leave a comment