Skip to content Skip to footer

Noclegi w prywatnych pokojach lub domkach w Szczyrku

Góry są piękne o każdej porze roku. Jednak prawdziwy najazd turystów przeżywają zimą. Doskonale przygotowane trasy zjazdowe i rozbudowana infrastruktura turystyczna, przyciąga miłośników białego szaleństwa. W tym okresie pokoje Szczyrk, jednej z najpiękniejszych górskich miejscowości, wypełnione są do ostatniego miejsca.

W jakim wieku zacząć szkolić się w sportach zimowych?

Na naukę jazdy na nartach nigdy nie jest za wcześnie. Na trasach przeznaczonych dla początkujących, można spotkać nawet trzyletnie dzieci, które w błyskawicznym tempie przyswajają naukę poruszania się na nartach lub snowboardzie. Nic dziwnego, że tak wiele polskich rodzin decyduje się, aby wynająć domki szczyrk i spędzić kilka zimowych dni na nartach. Dzieci przepadają za kilkugodzinnymi pobytami na stokach i nieustających zjazdach.

O czym pamiętać jadąc z dziećmi w góry?

Decydując się na zimowe wakacje, w pierwszej kolejności należy znaleźć odpowiedni nocleg. Można wybrać apartamenty, domki lub pokoje Szczyrk. Jeśli jedzie cała rodzina, warto pomyśleć o dość dużej kwaterze. Takie rozwiązanie pozwoli czuć się wszystkim swobodnie. Nie będzie, także problemu z przechowywaniem sprzętu narciarskiego. W miejscowości Szczyrk apartamenty dają możliwość na przygotowywanie we własnym zakresie posiłków. Docenią to zwłaszcza rodzice małych dzieci.

Zalety noclegów niedaleko tras narciarskich

W górskich, turystycznych miejscowościach, wszystkie dostępne atrakcje są od siebie w bliskiej odległości. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas na dojazd i stanie w korkach. Domki Szczyrk znajdujące się w bliskim sąsiedztwie tras zjazdowych, dają możliwość wypełnienia całego dnia atrakcjami narciarskimi. Jeśli rodzina przyjechała na narty z własnym sprzętem, nie będzie miała problemów z doniesieniem nart do stoku.

Apartament, czy pokój w Szczyrku?

Wybór miejsca pobytu, będzie zależał od upodobania turystów. Niektórzy wolą kwatery z pełnym wyżywieniem, a inni preferują przygotowywanie posiłków we własnym zakresie lub korzystanie z licznych restauracji. Szczyrk apartamenty ma w bardzo wysokim standardzie. Jednak dla rodzin, które wybierają bardziej kameralne zakwaterowanie, jest wiele pokoi pozwalających miło spędzić czas po szaleństwach na stoku.

Leave a comment