Skip to content Skip to footer

Międzybrodzie Bialskie to fantastyczna destynacja na urlop

Na rodzinny wyjazd nad wodę czy po prostu planowanie pierwszych w życiu górskich przygód, najlepszym miejscem będzie spokojny, aczkolwiek piękny i interesujący zakątek kraju. Tam, gdzie możemy podziwiać naturę a miejscowość, którą wybraliśmy ma wiele do zaoferowania. Międzybrodzie Bialskie to piękna wieś w Beskidzie Małym, otoczona pasmem gór oraz plażami Jeziora Międzybrodzkiego i rzeki Soły.

Atrakcje turystyczne dla całej rodziny

Liczne szlaki turystyczne i łagodne podejścia na niewysokie szczyty to zalety, z których mogą korzystać turyści mniej wprawieni w podbojach górskich. Miejscowość jest świetną bazą do wypraw na szczyty Beskidów Małych, szlaki mają początek w samym centrum, są bardzo dobrze oznaczone i prowadzą w inne ciekawe i warte zobaczenia miejsca. Noclegi międzybrodzie Bialskie oraz wygodnie umieszczone punkty gastronomiczne ułatwiają organizację całodziennych wypadów w góry lub na plaże Jeziora Międzybrodzkiego, gdzie można uprawiać różnorodne sporty wodne. Jest też zaplecze z wypożyczalniami sprzętu, które zapewniają beztroskie uprawianie sportów wodnych na jeziorze i rzece.

Najważniejsza jest wygodna baza noclegowa i gastronomiczna

Noclegi Międzybrodzie Bialskie ma dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań każdego turysty. Pokoje z widokiem na góry oraz jezioro, ośrodki wypoczynkowe a nawet pola namiotowe są dostępne praktycznie przez cały rok. Oprócz sportów wodnych, które można uprawiać w sezonie letnim, dla amatorów sportów zimowych fantastycznym wyborem jest Góra Żar – popularny ośrodek położony na jednym z brzegów Jeziora Międzybrodzkiego.

Jako wygodną oraz ekonomiczną opcję noclegów dla całych rodzin ma Międzybrodzie Bialskie apartamenty, skonfigurowane dla większych lub mniejszych grup i dostępne we wszystkich lokalizacjach – z górskimi widokami, blisko przystani lub zapory na rzece Sole.

Ciekawe zajęcia dla każdego turysty

Wszyscy, którzy lubią uprawiać wspinaczkę skałkową, spacerować po szlakach lub jeździć na rowerze górskim i podróżować z plecakiem powinni pojechać w miejsce, które zapewni wszystkie te atrakcje. Poszukiwacze przygód wodnych, od spływów kajakowych aż do zaawansowanego raftingu, powinni odwiedzić Międzybrodzie Bialskie, gdzie mogą skorzystać z szerokiej oferty sportów wodnych. Dużym atutem są noclegi Międzybrodzie i całe zaplecze z placami zabaw, restauracjami oraz ciekawymi miejscami, a przede wszystkim przepięknymi krajobrazami.

Leave a comment