Skip to content Skip to footer

Gdzie kupić idealne hokery barowe?

Hokery to mebel obowiązkowy w każdym barze. Są stylowe i praktyczne jednocześnie, dodają miejscu klimatu, pozwalając na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wielu klientów barów nie wyobraża sobie innego miejsca na drinka niż hoker przy barze. Jak wybrać i gdzie kupić idealne siedzenia barowe?

Hokery barowe – styl i komfort

Hokery barowe pełnią ważną funkcję w każdym lokalu gastronomicznym, zwłaszcza w klimatycznych knajpkach i barach. Ich podstawową zaletą jest możliwość zagospodarowania baru oraz okien jako miejsca dla klientów. Popijając piwo czy drinka, klient może prowadzić rozmowę z barmanem lub obserwować, co dzieje się za oknem. To dla wielu osób jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzenie czasu w knajpce – dlatego hokery to podstawa.
Jakie inne zalety mają hokery barowe? To także mebel, który nadaje wnętrzu stylu. Hokery natychmiast budzą skojarzenie z barem: odpoczynkiem, czasem spędzonym z przyjaciółmi. Są dostępne w modnych, oryginalnych kształtach, w ciekawej stylistyce. To rodzaj siedziska, który sprawi, że lokal zyska charakter. Jeśli część blatów zostanie umieszczona na podwyższeniu, knajpka od razu zacznie przypominać te paryskie czy nowojorskie.

Jak wybrać hokery do baru?

Sklepy oferują szeroki wybór hokerów przeznaczonych do barów. Jak wybrać te najlepsze? Istnieje kilka kryteriów, które trzeba wziąć pod uwagę, poszukując mebli do lokalu gastronomicznego.
Najważniejsze z nich to jakość wykonania. Trzeba pamiętać, że mebel w barze będzie służył wielu osobom i będzie intensywnie użytkowany. Musi więc być odporny na uszkodzenia, wykonany z trwałego, szlachetnego materiału. Najlepiej stawiać na takie surowce jak naturalne drewno czy metal, część dostępnych na rynku plastików również może pochwalić się świetną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Stołki powinny być stabilne i nie chybotać się, bardzo istotną kwestią jest dopasowanie ich wysokości do poziomu, na którym znajduje się bar czy blat stołu.
Poszukując idealnych hokerów, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Siedziska do baru oferują nie tylko popularne sieciówki, ale również mniejsze butiki. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie oferty firm specjalizujących się w produkcji mebli dla lokali użytkowych – ich hokery będą dopasowane do potrzeb knajpki, a więc będą trwałe, odporne i stylowe.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Demi Co.