Skip to content Skip to footer

Katalog sukni ślubnych – czego można się spodziewać w 2018 roku?

Katalog sukni ślubnych to coś, co powinna przejrzeć każda przyszła Panna Młoda. Dlaczego? Dlatego, że zawarte są w nim najnowsze modele kreacji na ślub. Znajdują się tam różne fasony, modne kolory, najpiękniejsze materiały. Wszystko pięknie oprawione, ładnie opisane. Taki katalog na pewno będzie pomocny przy wyborze tej jednej, jedynej sukienki.

Suknie ślubne 2018

W 2018 roku królują suknie delikatne, zwiewne, rustykalne. Moda na takie kreacje wraca jak bumerang i tak naprawdę nigdy się nie znudzi przyszłym mężatkom.

Suknie ślubne 2018 w stylu rustykalnym to przede wszystkim zwiewne i raczej proste doły z materiałów jak: muślin, organza czy szyfon. Kilka warstw materiału ułożone na niezbyt obszernym kole sprawia, że suknia przepięknie prezentuje się w tańcu. Dodatkowo Pani Młoda nie jest absolutnie obciążona kreacją. Zwykle w takiej sukni Pani Młoda czuje się lekko, swobodnie ale i bardzo kobieco. Góra sukienki w stylu prowansalskim, to najczęściej delikatna koronka z długim bądź krótkim rękawem. Tu raczej nie pasują grube gipiury wyszyte milionem kryształków od Svarowskiego. Bynajmniej! Tu rządzi delikatność i subtelność. Rustykalna suknia nie zna słowa przepych.

Nowa kolekcja sukni ślubnych

Nowa kolekcja sukni ślubnych oczywiście nie zakłada jedynie kreacji prostych. Dla kobiet pragnących poczuć się jak prawdziwa księżniczka, również znajdzie się wiele propozycji.

Jedną z nich może być ponadczasowa princeska. Suknia najczęściej o tiulowym dole, obszytym przepiękną koronką bądź gipiurą. Suknia taka posiada mnóstwo warstw materiału, który bardzo ładnie wygląda na zdjęciach. Niestety, często bywa tak, że tego typu kreacje dość mocno przytłaczają i Panią Młodą, i Pana Młodego. Co to oznacza? Otóż to, że kobieta w takiej sukni wygląda z jednej strony bajkowo, z drugiej – ogromnie. Tak duża ilość materiału, choć lekkiego, bywa kłopotliwa i w tańcu, i w chodzeniu. Z kolei Pan Młody często taką suknię przydeptuje a to grozi jej szybkim zniszczeniem i przedarciem się materiału.Oczywiście princeski nie występują jedynie w wersji tiulowej! Absolutnie. Mogą to być również: organza, atłas czy satyna. Wszystko jest kwestią odpowiednio szerokiego koła i halki.

Góra takiej sukienki najczęściej jest mocno zdobiona: cekinami, kryształkami, brokatem. Wszystko się błyszczy i połyskuje. Taką suknie zakłada tylko prawdziwa księżniczka.

Leave a comment