Skip to content Skip to footer

Jak wybrać najładniejsze zapachy męskie?

Panowie muszą zdawać sobie sprawę, że przedstawicielki płci pięknej zdecydowanie bardziej ufają zmysłowi węchu niż wzroku. Mężczyźni, którzy chcieliby zatem zostać bardzo pozytywnie odebrani przez kobiety powinni przede wszystkim zaopatrzyć się w najładniejsze zapachy męskie. W jaki sposób jednak znaleźć zapach, który będzie w stanie podkreślić osobowość? Jakie są najładniejsze zapachy męskie?

Chanel, Allure Homme

Warto wiedzieć, że według licznych rankingów wspomniany produkt posiada najładniejszy męski zapach. Koniecznie trzeba jednak zaznaczyć, że zdecydowanie najlepiej będzie komponował się z panami, którzy cenią przede wszystkim powagę, elegancję, a także klasę. Produkt przeznaczony jest bardziej dla biznesmenów niż sportowców.

Nie wszyscy panowie zdają sobie sprawę, że perfumy charakteryzują się wyjątkową kompozycją, która jest złożona z piżma, kokosu, lawendy, skóry. Nie jest zatem możliwe przejście obojętnie obok tego zapachu.

Diesel, Only The Brave

Jest to z kolei zapach przeznaczony dla uwodzicieli, którzy nie tylko są pewni siebie, ale również uwielbiają zwracać na siebie uwagę. Warto podkreślić, że niesamowity efekt będzie gwarantować połączenie takich aromatów, jak cedr, fiołek, cytryna, skóra.

Mężczyznom, których celem jest pozostawanie w centrum zainteresowania rekomendowane jest przynajmniej przetestowanie tego zapachu. Może bowiem okazać się, że będzie on właściwie dopasowany do osobowości.

Hugo Boss, Dark Blue

Panowie dzięki orientalnym nutom pomarańczy, imbiru, grejpfruta czy pomarańczy będą w stanie zaznać prawdziwej życiowej energii. Z kolei domieszka geranium, mahoniu u szałwii doda mężczyźnie odpowiedniej tajemniczości.

Zapach Dark Blue rekomendowany jest przede wszystkim zdecydowanym oraz pewnym siebie panom. Powinien bez żadnego problemu umożliwić mężczyznom przyciągnięcie uwagi przedstawicielek płci pięknej.

Dolce & Gabbana, The One For Men

Panie nie będą w stanie przejść obojętnie obok mężczyzn używających na co dzień wspomnianego zapachu. Rekomendowane jest zatem mężczyznom przynajmniej przetestowanie tego wyjątkowego produktu, który zachwyca aromatem ambry, kwiatu pomarańczy, bazylii, tytoniu czy kolendry.

Koniecznie trzeba również podkreślić, że Dolce & Gabbana The One For Men jest niezwykle intensywnym zapachem polecanym przede wszystkim panom, których celem jest zaznaczenie swojego charakteru. Z produktu będą również zadowoleni mężczyźni charakteryzujący się odwagą i charyzmą. Warto nawet użyć na sobie zapachu w perfumerii i sprawdzić, jaka będzie reakcja otoczenia.

Leave a comment