Skip to content Skip to footer

Jak dopasować suknię ślubną do sylwetki?

Z całą pewnością można stwierdzić, że każda kobieta posiada odmienny typ figury. Wśród najpopularniejszych rodzajów figur kobiecych można wymienić między innymi klepsydrę, gruszkę oraz jabłko. Warto do swojej figury dobrać w odpowiedni sposób suknię ślubną, ponieważ będzie to najlepsze rozwiązanie.

Figura klepsydra

Wśród różnych rodzajów kobiecych figur można w szczególności wymienić klepsydrę. Dla pani o takim typie sylwetki najbardziej będą pasowały wszelkiego rodzaju suknie, które przylegają do ciała. Wśród nich można na przykład wymienić rybkę lub też syrenkę. Suknie ślubne Szczecin to będzie bardzo dobry wybór dla każdej pani, która planuje swój wielki dzień. Wybranie dobrze dopasowanej sukni w przypadku posiadania figury klepsydry w doskonały sposób podkreśli naszą sylwetkę oraz sprawi, że będzie się ona fantastycznie prezentować. Do tej figury dobrze będą również pasowały modele z dekoltem w kształcie litery V. Do sukienki można dobrać szereg efektownie wyglądających dodatków, wśród których można na przykład wymienić ozdobne tasiemki.

Figura gruszka

Wiele kobiet ma również figurę w typie gruszki. W tym typie sylwetki najlepszym rozwiązaniem będzie suknia o klasycznym fasonie, która u góry jest dopasowana i rozszerza się na dole. Z całą pewnością będzie to najlepszy wybór. Tego rodzaju suknię można zakupić na przykład w takim miejscu jak salon sukien ślubnych Szczecin. Dla kobiety w typie gruszki można również wybrać sukienkę w kształcie litery „A”. Jednak może ona także dobrze się prezentować w niepowtarzalnej princessie. Dlatego warto przymierzyć różne modele sukienek oraz wybrać dla siebie jak najbardziej korzystny wariant. Dzięki temu nasza sylwetka będzie w odpowiedni sposób podkreślona i będziemy fantastycznie wyglądać w dniu swojego ślubu i wesela.

Figura jabłko

Wśród różnych typów kobiecej figury można również wymienić jabłko. Kobieta z tym typem figury powinna mieć dobrze dopasowaną do siebie suknię, aby fantastycznie się prezentować podczas tak ważnego dla siebie dnia. Szeroki asortyment produktów dostępny jest na przykład w takim miejscu jak salon sukien ślubnych Szczecin. Można tam znaleźć suknie ślubne Szczecin w bardzo wielu modelach i wariantach. Dla kobiety, które posiada figurę typu jabłko bardzo dobrym rozwiązaniem będzie wybór klasycznej sukienki w stylu boho. Na pewno podkreśli ona wszystkie atuty sylwetki oraz ukryje jej widoczne mankamenty.

Leave a comment