Skip to content Skip to footer

Gdzie wynająć domek nad morzem?

Planując tegoroczny urlop, warto pomyśleć o spędzeniu go nad Morzem Bałtyckim. Jeśli wyjazd ma się odbyć w gronie rodzinnym, można wynająć domek nad morzem. Jest wiele bardziej i mniej znanych miejscowości nadmorskich, które warto odwiedzić z dziećmi. Poza morzem i plażą są tam dostępne liczne rozrywki, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Znany kurort czy cicha miejscowość?

Osoby zmęczone zgiełkiem i hałasem, pragnące pobyć w ciszy wśród pięknej przyrody, mają do wyboru wiele ofert domków nad morzem dostępnych on line. Jedna z nadmorskich miejscowości, w której można spędzić miły i spokojny urlop to Kopań. Jest to wieś leżąca w gminie Darłowo.

W Kopaniu jest piaszczysta, szeroka plaża. Można tam wynająć domek nad morzem lub w pobliżu jeziora Kopań. Domki są drewniane 5-osobowe i urządzone w nowoczesnym stylu. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce do grillowania a nieopodal bar, w którym można zamówić dania dla alergików.

Osoby, które lubią wieczorem imprezować, zainteresują się wynajęciem domku nad morzem w Mielnie. W tej miejscowości są puby i dyskoteki czynne do rana. Mielno preferują ludzie młodzi, którzy lubią się bawić.

Gdzie odpocząć z dziećmi?

Bobolin to mała, cicha miejscowość, w której zajmuje się ośrodek wypoczynkowy położony ok.300m od morza. Jest on pomyślany pod kątem zapewnienia atrakcji młodszym dzieciom. Na jego terenie można wynająć domek.

Na terenie ośrodka znajduje się świetlica, basen i duży płac zabaw. Goście mają do swojej dyspozycji rowery oraz internet bezprzewodowy. Bobolin to idealne miejsce do spędzenia urlopu w gronie rodzinnym.

Domek nad morzem w okresie pandemii

Obecne obostrzenia związane z pandemią obligują organizatorów wypoczynku w domkach do wprowadzenia koniecznych środków przestrzegania higieny. Jest to bardzo ważny element, który zapewnia bezpieczeństwo podczas wakacji.

Domki nad morzem w Rusinowie są dokładnie dezynfekowane przed każdym przyjazdem gości. Używa się do tego wody ze srebrem koloidalnym, generatora ozonu i 70% spirytusu. W takim miejscu można czuć się bezpiecznie.

Leave a comment