Skip to content Skip to footer

Gdzie wykonać przeszczep brody?

Wielu mężczyzn marzy o gęstym, równym zaroście. Niestety genetyka w tej kwestii bywa bezlitosna i bardzo często zdarza się, że mężczyźni, którzy pragną mieć dobrze wyglądający zarost, muszą poddać się zabiegowi przeszczepu brody. Jak i gdzie wykonać taki zabieg? Odpowiedź na to pytanie poznasz w tym artykule.

Dlaczego warto zrobić przeszczep brody?

Marzeniem bardzo dużej ilości mężczyzn jest posiadanie idealnie wyglądającego zarostu. Niestety w wielu przypadkach zdarza się, że zarost jest dość rzadki, przez co broda wygląda mało estetycznie. W takiej sytuacji warto poddać się zabiegowi przeszczepu brody.Zabieg ten jest bezinwazyjny, stosunkowo niedrogi, a jego efekty widocznie są przez całe życie. Po zabiegu nie jest potrzebny również proces rekonwalescencji.

Jak wygląda zabieg przeszczepu brody?

Przeszczep brody jest zabiegiem, który polega na przeszczepieniu mieszków włosowych z innej partii ciała na brodę. Najczęściej włosy do przeszczepu pobierane są z potylicy lub klatki piersiowej, w zależności od gęstości owłosienia w danym miejscu.Podczas zabiegu wykonywane są mikronakłucia na skórze brody, a w miejsce tych nakłuć ręcznie umieszcza się pobrane wcześniej mieszki włosowe. Na pełny rezultat takiego zabiegu zazwyczaj należy poczekać około roku.

Gdzie wykonać zabieg przeszczepu brody?

Przeszczep brody jest bardzo popularnym zabiegiem, który można wykonać w wielu miejscach na świecie. Istnieje możliwość zrobienia takiego zabiegu w wielu klinikach w naszym kraju, jednak wiele osób poleca w takim przypadku wyjazd do Turcji.Turcja to światowy lider w kwestii wykonywania zabiegów przeszczepu brody oraz włosów. Zabiegi w Turcji są tańsze niż w Polsce, bardzo często objęte są gwarancją, a do wykonania takiego zabiegu za granicą nie potrzebujemy znajomości języka obcego, ponieważ wiele firm w Polsce specjalizuje się w organizowaniu takich wyjazdów za granicę, w celach medycznych.

Leave a comment