Skip to content Skip to footer

Dla kogo są lumpeksy online

Przez kilka ostatnich sezonów second handy, dostępne także jako second hand online, nieco straciły na popularności. Ich konkurencją stały się butiki i sklepy sieciowe, które coraz częściej oferują swoim klientom wyprzedaże obniżające ceny produktów nawet o 70%. Jednak w lumpeksach online nadal warto robić zakupy.

Kto się decyduje na zakupy z drugiej ręki


Początkowo z lumpeksów korzystały przede wszystkim osoby gorzej sytuowane, które z racji niskich dochodów nie mogły sobie pozwolić na zakup odzieży dobrej jakości w sklepach. Dla nich alternatywą stały się zakupy w second handach, oferujące modną odzież w niskich cenach. Jednak wraz z ofertą lumpeksów online oraz zwiększeniem zaufania do zakupów internetowych w sklepach z ubraniami z drugiej ręki zakupy robią zarówno celebrytki, jak i kobiety, które chcą podkreślić swój indywidualizm. To właśnie one sięgają po markowe ubrania z drugiej ręki, to również one decydują się na zakup ubrań pochodzących z końcówek kolekcji i sprowadzonych do Polski z rynków europejskich. Oczywiście ubrania w second handzie online są tańsze niż ubrania z butiku, nawet wtedy, gdy są to ubrania używane, jednak o popularności takiej odzieży nie decyduje już cena, a wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz marka producenta.

Gotowe ubrania w krótkich seriach


Decydując się na zakupy w lumpeksie online należy pamiętać, że oferują one ubrania w pojedynczych egzemplarzach. W praktyce może to oznaczać, że wymarzone ubrania nie będą dostępne w konkretnym rozmiarze, jaki nosi klientka. Z tego powodu część klientek, które preferują zakupy w second handach, decyduje się na zakup ubrania w innym rozmiarze, które po dokonaniu odpowiednich przeróbek będą dopasowane do sylwetki i potrzeb klientki. Niektóre miłośniczki mody wręcz same decydują się na dokonywanie przeróbek w zakupionych ubraniach w second handach, bowiem przerobione ubrania z pewnością będą już dostępne jedynie w pojedynczym egzemplarzu.

W lumpeksach online oprócz odzieży można również kupić dodatki i akcesoria, niektóre lumpeksy oferujące odzież z wyższej półki posiadają w swojej ofercie także obuwie. Oprócz ubrań w takich sklepach można również znaleźć ręczniki i pościel, a nawet tkaniny dekoracyjne oraz firanki i zasłonki. W second handach online dostępne produkty były już segregowane pod kątem jakości, a przed sprzedażą zostały również poddane procesom prania i czyszczenia, zgodnie z polskimi normami.

Sprawdź ofertę lumpeksu online polowanie-na-ubranie.pl