Skip to content Skip to footer

Co oferuje nasze polskie morze?

Wiele osób przez lata omijało nasze polskie morze, wybierając nawet na weekendowe wyjazdy – zagraniczne wycieczki. Warto jednak skusić się i pojechać nad morze Bałtyckie, by przekonać się jak fajnie można spędzić tam czas z rodziną i przyjaciółmi oraz jak szybko i efektownie naładujemy tam nasze wewnętrzne baterie. Dlaczego warto zaplanować weekend nad morzem? Gdzie najlepiej się wybrać? Ile zapłacimy za taki wypoczynek? Zapraszam poniżej. Oto kilka wskazówek.

Weekend nad morzem

Kilka dni nad morzem Bałtyckim może okazać się niezwykle atrakcyjne i ciekawe zarówno dla osób ceniących spokój i ciszę, jak i dla tych co uwielbiają trochę poimprezować w znacznie większym gronie. Dlaczego warto pojechać nad morze? Szum fal, szerokie piaszczyste plaże, pełno terenów do rekreacji, dyskoteki, bary, restauracje i smażalnie ryb z przepyszną, świeżą rybką – to wszystko można znaleźć w jednej, niewielkiej nadmorskiej miejscowości, która w sezonie wiosenno – letnim cieszy się dość sporą uwagą turystów z różnych stron Polski. Dlatego też, jeśli chcemy pojechać do miejsca, gdzie odpoczniemy, zrelaksujemy się oraz skorzystamy z atrakcji, na które nie mamy czasu na co dzień – weekend nad morzem jest strzałem w dziesiątkę.

Atrakcyjne ceny w weekendy

Do niedawna istniał pogląd, że wyjazd nad nasze polskie morze jest drogi. Zapewniamy jednak, że każdy (bez wyjątku) bez problemu znajdzie idealną dla siebie opcję, która zagwarantuje mu przeżycie weekendu w taki sposób jak sobie zaplanował pod względem finansowych. Osoby bowiem bardziej wymagające, mogę wybierać spośród ofert drogich, ekskluzywnych hoteli, które oferują mnóstwo atrakcji – spa, salony masaży oraz bardzo dobrą obsługę. W takich kilku – gwiazdkowych hotelach nocleg zaczyna się zazwyczaj od kilkuset złotych za pokój dwuosobowy. Rodziny, które chcą przeżyć wyjątkowy weekend bardziej budżetowo – mogą skorzystać z bardzo dobrych pensjonatów, apartamentów oraz kwater prywatnych. Te ostatnie szczególnie w weekendy można wynająć naprawdę tanio. W serwisach oferujących tanie noclegi można bowiem znaleźć kwatery prywatne już za 35 a 40 zł od osoby za noc.

O każdej porze roku

Tak zaplanowany weekend nad morzem to doskonała propozycja dla tych, co chcą się wyrwać od swoich obowiązków i to o każdej porze roku. Latem, nadmorskie miejscowości oferują moc atrakcji i punktów gastronomicznych i usługowych. Zimą jednak tez nie brakuje tam wrażeń. Święta nad morzem spędzone w gronie rodziny i znajomych w nadmorskich, klimatycznych miasteczkach to już tradycja u wielu polskich rodzin.

Leave a comment