Skip to content Skip to footer

Ciekawe wzory

Dopasowana i wygodna bielizna to element ubioru potrzebny każdej kobiecie. Choć zazwyczaj niewidoczna, bielizna osobista przylega do najbardziej wrażliwych części kobiecego ciała – musi być więc wygodna a jej noszenie powinno być dla kobiety przyjemnością a nie przykrym doświadczeniem. W tym artykule wskazane zostaną przykłady na to że luksusowa bielizna damska naprawdę istnieje.

Producenci bielizny polska

Wiele Polek to kobiety kochające swoją ojczyznę, chcą więc kupować towary w Polsce produkowane i pochodzące od krajowych producentów. Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową frazy producenci bielizny polska można odnaleźć kilka przykładów firm krajowych. Jednym z nich jest firma GAIA. Ta polska firma z wieloletnim doświadczeniem jest królem na rynku.

Produkty GAIA są nie tylko wytrzymałe, wygodne lecz również dostępne w korzystnej ofercie cenowej co powoduje duże zainteresowanie konsumenta. Najpowszechniej występującymi produktami wskazanej firmy są biustonosze i staniki. Dzięki różnorodności typów, kolorów i wzorów każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz tego GAIA oferuje: rajstopy, body, figi czy klasyczne majtki. Wszystkie te elementy odzieży produkowane są w Polsce.

Luksusowa bielizna damska

Pod względem mnogości luksusowych kolekcji bielizny zarówno biustonoszy, figów czy bodystockingów wyścig wygrywa firma Kostar. Ten krajowy producent oferuje zwane z francuska, produkowane w Polsce wygodne i dobrze oddychające modele bielizny w seriach m.in. Mon Amour, Stripes czy magnifique. Dużą popularnością stale cieszy się też kolekcja basic line, w której umieszczono zwykłą, klasyczną kobiecą bieliznę przeznaczoną do codziennego użytku jednak zgodnie z tradycją firmy wzbogaconą o elementy luksusu (koronki, dodatkowe wszycia).

Hitem firmy Kostar z ostatniego sezonu było bawełniane body znajdujące się w kolekcji Mon Amour. Dostępne w 5 rozmiarach i białym wariancie kolorystycznym idealne było zarówno do ubioru pod sukienkę jak i na upojną noc z ukochanym. Szerokie rozpięcie w kroku ułatwia szybkie zdjęcie całego ubrania.

Bielizna kobieca seksowna

Nie można ukrywać, że dobrze dobrana bielizna jest kluczowym elementem rozbudzania męskich fantazji i pragnień erotycznych. Bielizna kobieca seksowna dostępna w sklepach firmy Morganti idealnie rozgrzeje do czerwoności męskie zmysły. Komplet Anais Aura składa się z kokardki opinającej kobiece pośladki oraz delikatnego, prześwitującego tiulowego stanika podkreślającego kobiece piersi. Pod względem materiałów zestaw składa się w 80% z poliamidu i 20% z elastanu.

Leave a comment