Skip to content Skip to footer

Jak stać się poważanym stomatologiem w Nowej Hucie?

Nowa Huta to obecnie największa i najbardziej prężnie rozwijająca się dzielnica Krakowa. Co zatem w pełni zrozumiałe – obok mieszkań i biznesów czy firm pojawiają się wszelkie instytucje czy organizacje oferujące mieszkańcom i pracownikom najważniejsze usługi jak np. żłobek, kurs języka obcego itp. Oczywiście coraz częściej spotyka się też szyld- dentysta Nowa Huta…

Pokonać konkurencję

Teraz pojawia się z jednej strony szansa, z drugiej zaś poważny problem. Przede wszystkim bowiem nietrudno jest zauważyć, że skoro pojawiają się w danym miejscu gabinety stomatologiczne Nowa Huta, to generalnie opłaca się tam rozpocząć praktykę lekarską. Z drugiej jednak strony – w jaki sposób pokonać konkurencję i przyciągnąć pacjentów?

Trzeba tu stanowczo podkreślić, że żaden stomatolog Nowa Huta czy inny przedstawiciel zawodów lekarskich nie może się w żaden sposób reklamować – jest to niezgodne z zasadami etyki lekarskiej. Jak zatem możemy wybudować swoją markę jako stomatolog Kraków Nowa Huta?

Profesjonalizm i szeroka oferta – to podstawa

Najważniejszy jest profesjonalizm. Oznacza to, że jako dentysta Nowa Huta musi nas cechować naprawdę wysoka wiedza. W tym celu nie można poprzestać na wiedzy wyniesionej ze studiów. Wręcz przeciwnie, należy nieustannie się rozwijać i bardzo dbać o jakość wykonywanych usług. Oczywiście nie oznacza to, że jako stomatolodzy Nowa Huta mamy wybierać się na wszystkie możliwe kursy i szkolenia,niemniej jednak warto dbać o regularne uaktualnianie naszej wiedzy.

Dobrym pomysłem jest także poszerzenie swojej oferty, poza klasyczną stomatologię. Na pewno bowiem stomatolog Kraków Nowa Huta, który będzie również oferował usługi z zakresu stomatologii estetycznej, periodontologii czy ortodoncji przyciągnie więcej klientów.

Nowoczesny, przyjazny pacjentowi gabinet

Właśnie – nie tylko o kursy trzeba dbać. Wraz ze zdobywaniem wiedzy odnośnie nowych metod w stomatologii, zależy także owe metody wprowadzać. W szczególności zaś liczy się wyposażenie gabinetu. Wielu stomatologów popełnia jednak tutaj dość podstawowy błąd. Mianowicie myślimy, że przecież pacjenci i tak nie poznają się na sprzęcie… cóż nie do końca tak jest. Każdy z nas dzisiaj coraz więcej próbuje się dowiedzieć o usługach, szczególnie jeśli za ich wykonanie trzeba dużo zapłacić.

I na koniec bardzo istotna sprawa – mianowicie każdy stomatolog Nowa Huta musi szanować swoich pacjentów. Proste gesty, powitanie, zapytanie jak się czuje świadczą o wysokiej klasie i kulturze osobistej, co jest obecnie coraz bardziej cenione.