Skip to content Skip to footer

Skok spadochronowy w tandemie. Podaruj prezent inny niż wszystkie!

Zastanawiasz się, co kupić na prezent ważnej dla Ciebie osobie? Chcesz podarować coś, co będzie jedyne w swoim rodzaju i na długi czas zostanie w jej pamięci? Wybierz skok spadochronowy w tandemie!

Czym jest skok spadochronowy w tandemie?

Skoki spadochronowe nie są przeznaczone wyłącznie dla tych osób, które wcześniej wzięły udział w czasochłonnym i kosztownym szkoleniu. Skoki tandemowe to propozycja dla każdego, kto chciałby przeżyć coś niesamowitego.

Charakterystyczną cechą skoków tandemowych jest to, że uczestniczą w nich dwie osoby jednocześnie – pilot i pasażer. Pilot odpowiada wtedy za obsługę spadochronu, natomiast pasażer nie musi mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia ze spadochroniarstwem.

Spadochronowe skoki tandemowe to propozycja przeznaczona dla osób, które chciałyby poczuć emocje towarzyszące spadaniu w przestworzach i zobaczyć świat z wyjątkowej perspektywy. Nie wymagają one specjalnych szkoleń i badań lekarskich – dzięki temu świetnie nadają się także na prezent.

Skok tandemowy w prezencie

Na urodziny, na Dzień Ojca, na Walentynki, pod choinkę, na wieczór kawalerski, a nawet na ślub – skoki tandemowe mogą być kapitalnym pomysłem na prezent niemalże dla każdego. To doskonały upominek wpisujący się w obecny trend wręczania niesamowitych przeżyć zamiast sztampowych prezentów.

Podarunek tego rodzaju nada się dla wielu osób, którym chcemy podarować coś jedynego w swoim rodzaju. Jako że skoki nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania, są łatwo dostępne. Warto jednak pamiętać, że mają one przeciwwskazania.

Przeciwwskazania do skoku tandemowego:

– lęk wysokości
– poważne choroby serca
– poważne choroby układu oddechowego
– wrodzona łamliwość kości
– niestabilność kręgosłupa
– znaczna otyłość
– epilepsja

Jak kupić voucher na skoki spadochronowe?

Najlepszym sposobem, aby wręczyć skok spadochronowy w prezencie, będzie voucher upominkowy. To zaproszenie, które upoważnia do wybrania terminu skoku i jego wykonania.

Aktualnie vouchery na skoki spadochronowe można kupować również całkowicie online na stronach internetowych organizatorów takich wydarzeń. Voucher może być wtedy przekazany na adres e-mailowy nawet w parę minut po zakupie. Można potem go wydrukować i podarować wybranej osobie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.

Leave a comment