Skip to content Skip to footer

Plastry oczyszczające pomogą uwolnić organizm z toksyn

Stres, siedzący tryb życia czy niezdrowe jedzenie – to wszystko powoduje, że organizm zaczyna cierpieć na różne przypadłości takie jak zaparcia, kłopoty ze snem, nadwagę, migreny czy choroby trzustki i nerek. Siedzący tryb życia i wielogodzinna praca przy komputerze powodują, że pojawiają się bóle – kręgosłupa, nadgarstków, ramion czy karku. Coraz popularniejsze stają się azjatyckie plastry oczyszczające z toksyn, które łagodzą te dolegliwości. Czym są i jak ich używać?

Czym są plastry oczyszczające z toksyn?

Według chińskiej medycyny to właśnie stopy stanowią „centrum dowodzenia” organizmu. Na stopach znajdują się receptory, które odpowiadają za funkcjonowanie wszystkich narządów. Chińczycy uważają, że to właśnie przez tę część ciała wydostają się z organizmu toksyny. Dlatego chińska medycyna opiera się między innymi na masowaniu stóp – uciskanie odpowiedniego miejsca prowadzi do poprawy samopoczucia.

Plastry oczyszczające są to specjalne produkty detoksykujące nasączone dobroczynnymi naturalnymi substancjami, jak sproszkowany grzyb agaricus, ocet bambusowy czy sproszkowane wino drzewa eukaliptusowego. Plastry te umieszcza się na stopach, aby oddziaływały na różne narządy. Ich rolą jest oczyszczenie organizmu z toksyn, wyeliminowanie dolegliwości i poprawa samopoczucia.

Jak używać plastrów oczyszczających?

Przed położeniem się spać, należy przykleić plaster oczyszczający z toksyn na czystą i suchą stopę mniej więcej na jej środku. Na stopie nie powinno być żadnych ran. Plastry powinny być przyklejone przez minimum 6 godzin. Należy ich używać od dwóch tygodni do dwóch miesięcy. Powinny być stosowane przez osoby dorosłe. Cykl naklejania plastrów to pięć nocy z rzędu, potem należy zrobić przerwę dwie noce i rozpocząć kolejny cykl. Należy pamiętać, że plastry są jednorazowego użytku i po użyciu należy je wyrzucić.

Plastry oczyszczające – produkty detoksykujące z Chin, których warto używać

Stosowanie plastrów oczyszczających ma wiele pozytywnych efektów: usuwają toksyny z organizmu, eliminują uciążliwe bóle głowy, pomagają w walce z bezsennością, a także działają bardzo kojąco. Co ciekawe, plastry poinformują o różnych dolegliwościach. Po ich zdjęciu warto spojrzeć na kolor. Czarny informuje o dolegliwościach pęcherza moczowego. Żółty, że warto się przyjrzeć układowi trawiennemu. Zielony sygnalizuje problem z wątrobą.

Nic dziwnego, że chińskie plastry oczyszczające z toksyn biją rekordy popularności na całym świecie. Często sięgają po nie osoby zapracowane i zestresowane, które szybko doceniają ich dobroczynny wpływ.

Leave a comment