Skip to content Skip to footer

Perfumy moschino i love love

Powonienie to jeden ze zmysłów człowieka, czyli odbierania bodźców zewnętrznych. Węch zaliczany jest – obok zmysłu smaku – do zmysłu chemicznego. Wykrywa zapachy i rozpoznaje bodźce, ludzie już od wieków zauważyli ich wpływ na samopoczucie. Zapach potrafi działać uspokajająco, pomaga się zrelaksować, dodaje pewności siebie. Z tą myślą powstała woda toaletowa moschino i love love.

Opis zapachu moschino i love love

Zapach moschino i love love to połączenie zapachów owoców i kwiatów. Podstawą, bazą stworzonej wody toaletowej jest piżmo, cedr oraz drzewo Tanaka, które można spotkać w Birmie. Zapachy w moschino i love love to połączone nuty bazy, nuty głowy oraz nuty serca. W skład nut głowy wchodzą: cytryna, czerwona porzeczka, pomarańcza, grejpfrut, zatem królują zapachy owoców. Zapach cytrusów przełamuje czerwona porzeczka. Natomiast w skład nut serca wchodzą: konwalia, sit, liść cynamonu oraz róża herbaciana. Ich połączenie w odpowiednich proporcjach pozwoliło na stworzenie flakoniku pełnego owocowo-kwiatowych zapachów. Aż trudno uwierzyć, że w tak małej buteleczce znajduje się taka różnorodność zapachów. W całości jednak tworzy ona taki zapach, obok którego trudno przejść obojętnie.

Z myślą o kim zostały stworzone perfumy moschino i love love?

Zapach skierowany jest dla kobiet, z pewnością tych które kochają owocowe-kwiatowe zapachy. Kobiety zazwyczaj uwielbiają kwiaty, perfumy moschino i love love pozwalają w każdej chwili cieszyć się ich zapachem. Kwiaty konwalii i róży należą do kwiatów o dość intensywnym zapachu, a w połączeniu z cytrusami dają szaloną, niepowtarzalną woń. Sama nazwa perfum jest intrygująca, wskazuje na uzyskanie zapachów miłości. Miłość to jedno z uczuć, którego nieustannie pożądamy. Chcemy kochać i być kochanym, oto motto życiowe wielu osób. Moschino i love love dodają kobiecie pewności siebie, co przekłada się na uczucie radości i optymizmu. Zapach ten został stworzony dla kobiet odważnych, nie bojących się wyróżnić w tłumie osób.

Dlaczego warto poznać zapach moschino i love love?

Woda toaletowa moschino i love love intensywnie oddziałuje na zmysł powonienia. Jest przyjemna dla kobiety, która go stosuje oraz dla otaczających ją osób. Zapachy kwiatowe dają uczucie spokoju i harmonii, w końcu została stworzona przez samą naturę. Dlatego jest tak kusząca, w zapachu owocowo-kwiatowym moschino i love love można z łatwością się zakochać. Jak już kobieta się w nim zakocha, chce by nieustannie jej towarzyszył. To zapach zamknięty w małym flakoniku, który potrafi umysł kobiety przenieść w inne, przyjemniejsze miejsce.

Leave a comment