Skip to content Skip to footer

Oryginalne i modne – botki skórzane kowbojki i motocyklowe

Stara zasada brzmi, że kobieta powinna mieć tyle par butów, ile tylko jest jej potrzebne. Mało która z pań spocznie na trzech modelach. To dobrze, ponieważ inaczej można by wiele stracić. Od dłuższego czasu wraca trend włączania do swoich stylizacji botków skórzanych. Wszystko ze względu na ich ponadczasowy charakter i niepowtarzalny styl.

Dlaczego warto zastanowić się nad wyborem?

Botki skórzane to obuwie do zadań specjalnych. W zależności od wyboru, buty mogą służyć na różne okazje. Większość modeli sprawdza się również na co dzień. Wygoda noszenia i ciekawy wygląd sprawiają, że w swojej szafie chce mieć je każdy.

Ogromną zaletą botków skórzanych jest wielość ich rodzajów. Projektanci obuwia z roku na rok starają się poszerzać ofertę. Tym samym do sklepów trafiają modele dla kobiet o różnych wymaganiach. Botki skórzane można kupić zarówno w wersji klasycznej, jak i nieco bardziej zadziornej. Tej drugiej warto przyjrzeć się bliżej.

Botki kowbojki

Botki kowbojki powstały pod wpływem inspiracji zaczerpniętych z westernów. To w nich zarówno kobiety jak i mężczyźni nosili właśnie takie obuwie. Cechą szczególną są sznurki luźno zwisające z tyłu lub boków obuwia. Całość posiada wyjątkowy, oryginalny charakter, którego nie da się porównać do innych dostępnych na rynku propozycji.

Botki kowbojki sprawdzą się w przypadku różnych stylizacji. Mogą okazać się świetnym dopełnieniem stroju inspirowanego właśnie dzikim zachodem. Warto jednak zauważyć, że ich oryginalność dobrze sprawdzi się również w przypadku prostych stylizacji. Będzie to wtedy ciekawy element, który nada całości ciekawego wymiaru.

Botki motocyklowe

Chcąc wskazać ciekawe i oryginalne botki skórzane, nie można pominąć modeli motocyklowych. Te buty, obowiązkowo wykonane ze skóry (najlepiej czarnej), od wielu lat podbijają rynek i serca milionów kobiet na całym świecie. Wszystko ze względu na oryginalne zdobienia, najczęściej w postaci dużych klamr, a także masywność.

Botki motocyklowe nadają się nie tylko na trasę. W takich butach można pójść na spacer i do pracy. Obuwie świetnie sprawdzi się jako ozdoba prostej, codziennej stylizacji. Botki idealnie pasują do jeansów. Jeśli chodzi o górę stroju, nie ma dla nich lepszego uzupełnienia niż skórzana kurtka. Wszystko ze względu na ich mocny charakter, który warto dodatkowo podkreślić. Botki motocyklowe to propozycja dla kobiet w różnym wieku i o różnych gustach.

Botki skórzane kupisz na noevision.pl