Skip to content Skip to footer

Oprogramowanie dla Twojej firmy

Każda firma potrzebuje wsparcia. Przede wszystkim jest to wsparcie finansowe i wsparcie najnowszych technologii. Inwestycja w sprawdzone oprogramowanie dla firm jest inwestycją w przyszłość, dlatego warto czasem zapłacić więcej, by mieć najlepszy i sprawdzony produkt na rynku, który ułatwi zarządzanie, a w konsekwencji funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Jak wybrać oprogramowanie dla małej firmy?

Przede wszystkim należy zastanowić się czemu takie oprogramowanie będzie służyć. Jeśli dopiero zaczynamy działalność warto postarać się o prosty, ale sprawdzony na rynku produkt o charakterze kadrowo – finansowym, z prostymi modułami rozliczeniowymi, łatwy do zainstalowania bez generowania dodatkowych kosztów. Warto też przetestować kilka takich programów. Symfonia demo to jedna z propozycji. Program jest wsparciem zarządzania firmą, ułatwia zarówno codzienną działalność przedsiębiorstwa na polu ewidencji oraz obsługi zdarzeń gospodarczych. Umożliwia także pozyskanie precyzyjnych informacji, jakie są potrzebne, by podejmować decyzje w prowadzonym biznesie. Symfonia demo to wersja demonstracyjna programu – darmowa, do wypróbowania. Jeśli będzie odpowiadać, można ją zakupić w wersji pełnej.

Wybieramy system ERP

System ERP jest systemem wspomagającym funkcjonowanie przedsiębiorstwa na rynku. Najczęściej korzystają z niego duże firmy. Warto zainwestować w program, który jest aktualizowany na bieżąco i z możliwością rozbudowania go. Ale przedtem należy taki program wypróbować, by nie kupować kota w worku. Systemy ERP są skomplikowanym oprogramowaniem i często wymagają późniejszego wsparcia. Warto więc zainwestować w produkt uznanej na rynku firmy takiej jak na przykład Soneta. Enova demo to pełnowartościowy system wspomagający funkcjonowanie przedsiębiorstwa we wszystkich możliwych obszarach działalności. Posiada możliwość rozbudowy do 50 modułów i wciąż jest rozwijany. Enova demo to oprogramowanie darmowe, tak zwana wersja próbna, z której można skorzystać w celu sprawdzenia, czy taki program będzie najodpowiedniejszy dla firmy.

Wersję demo programu Enova pobierzesz ze strony http://www.tradiss.pl/pobierz-wersje-demo/.