Skip to content Skip to footer

Noclegi w Ustroniu – Hotele i SPA

Ustroń jest jednym z najczęściej odwiedzanych kurortów wypoczynkowych na Śląsku. Miasto to położone jest w południowej części regionu, u stóp Równicy, w pobliżu dwóch innych kurortów wypoczynkowych – Wisły i Szczyrku. Ustroń to doskonałe miejsce na wypoczynek letni oraz zimowy – w okolicy nie brakuje malowniczych szlaków do pieszych wędrówek oraz tras narciarskich – dla miłośników białego szaleństwa.

Ustroń noclegi w hotelu

W Ustroniu nie brakuje ciekawych miejsc, w których można zatrzymać się na nocleg. Oczekiwania najbardziej wymagających klientów spełnią wysokiej klasy hotele, których jest tam całkiem sporo. Część z nich znajduje się w centrum miejscowości, ale nie brakuje również hoteli zlokalizowanych bliżej natury, na obrzeżach. Ceny w obiektach hotelowych zaczynają się od około 150 zł/os (można znaleźć również oferty ze śniadaniem w tej cenie). Chcąc spędzić pobyt w pokoju najwyższej klasy, należy liczyć się z wydatkiem rzędu nawet 1000 zł/os.

Noclegi Ustroń – hotel SPA

Dużym zainteresowaniem wśród zamożniejszych gości odwiedzających Ustroń cieszą się hotele ze strefą SPA. Obiekty tego typu oferują nie tylko komfortowe pokoje ustroń, lecz także szeroki wachlarz usług dodatkowych – na przykład kryty basen, saunę, masaże czy zabiegi kosmetyczne. Tego typu obiekty doskonale nadają się również dla rodzin z dziećmi. W większości z nich nie brakuje specjalnych programów i animacji przygotowanych z myślą o najmłodszych gościach. Tego typu ustroń noclegi są niestety zdecydowanie droższe od pensjonatów, czy zwyczajnych hoteli. Za pokoje ustroń w hotelach SPA trzeba płacić co najmniej 170-180 zł za osobodobę. W zamian za tą cenę otrzymuje się jednak noclegi ustroń na najwyższym poziomie.

Noclegi w Ustroniu – dlaczego warto zatrzymać się w hotelu?

Pobyt w hotelu to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort. Wysokiej jakości obsługa, często też śniadanie lub pełne wyżywienie oraz komfortowe pokoje to znak rozpoznawczy wysokiej klasy hotelu. Chcąc poddać się zabiegom upiększającym lub masażom, warto pokusić się o wyjazd do hotelu ze strefą SPA. Chociaż ceny w hotelach są zazwyczaj wysokie, warto polować na przeceny i promocje – wtedy można wybrać się na wypoczynek nawet o połowę taniej.

Leave a comment