Skip to content Skip to footer

Na jaki model sukni warto postawić w tym sezonie?

Sukienki ślubne krótkie coraz bardziej zawładnęły salonami sukien ślubnych. Panie wybierają je nie tylko jako drugą kreację na wesele (na zamianę) ale często decydują się na taki krój do kościoła jako główną suknie. Co mają w sobie sukienki ślubne krótkie? Zapraszam poniżej.

1. Jak znaleźć wymarzony model?

Wybór tej jedynej i wymarzonej sukni nie jest łatwą rzeczą. Dlatego tak wiele przyszłych panien młodych spędza wiele godzin w salonach na przymiarkach. Cenną radą dla wszystkich panien młodych jest najpierw obejrzenie w zaciszu domowym katalogu sukni ślubnych z najnowszymi trendami. Piękne suknie ślubne, którymi jesteśmy zafascynowani – nie zawsze pasują do naszej sylwetki, wymiarów czy charakteru. Warto więc poświęcić dużo czasu, by przymierzyć wiele krojów w salonach, by znaleźć ten idealny model stworzony dla nas.

2. Dla jakiej panny młodej krótka sukienka?

W salonach ślubnych do wyboru mamy między innymi: klasyczne suknie księżniczki, syrenki, suknie w stylu greckim czy rustykalnym oraz sukienki ślubne krótkie ( do połowy uda, do kolan, za kolana lub połowy łydki). Ten ostatni model jest coraz chętniej kupowany wiele przyszłych panien młodym w różnym wieku. Kobiety wybierają te modele ołówkowe, rozkloszowane, plisowane, które dostępne są w różnorodnych odcieniach (bieli, ecrue, odcieniach szarości czy pudrowego różu) bardzo bogato urozmaicone. Do sukni krótkiej pasuje również wiele dodatków. Panie urozmaicają je pięknymi i odważnymi szpilkami, welonem, kapeluszami lub woalkami.

3. Ceny sukienek

Suknie ślubne można kupić w bardzo zróżnicowanym przedziale cenowych. W przypadku krótkich sukienek ceny również znacznie się różnią w zależności od marki, modelu, materiału, z którego są wykonane, dodatków jakie posiadają itp. Wiele panien młodych jednak twierdzi, iż sukienki ślubne krótkie są dużo bardziej uniwersalne od modelów długich. Dlatego też po ślubie często przerabiają je lub wykorzystują na różne okazje.

Czy warto wyróżnić się i postawić na piękne suknie ślubne krótkie w tym wyjątkowym dniu? Zdecydowanie tak. Jest tyle wyjątkowych, oryginalnych i nowoczesnych modeli wykonanych ze szlachetnych materiałów, koronki czy tiulu, że można w takiej kreacji wyglądać oszałamiająco i zjawiskowo. Dodatkowo, warto podkreślić, iż sukienki krótkie są dużo bardziej wygodniejsze i komfortowe.

Powodzenia.

Leave a comment