Skip to content Skip to footer

Michael Kors perfumy damskie – prezent dla partnerki

Szukasz prezentu dla swojej dziewczyny, żony lub partnerki? Nie wiesz, w jaki sposób najlepiej wyrazić swoje uczucia do niej? Chcesz mieć pewność, że będzie ona w 100% zadowolona z prezentu? Jeżeli poszukujesz inspiracji na upominek idealny, koniecznie zostań z nami i zapoznaj się z poniższym tekstem. Zapraszamy do lektury!

Michael Kors perfumy damskie

Każda kobieta kocha piękne zapachy i zdecydowanie każda doceni otrzymane perfumy. Michael Kors to amerykański projektant mody słynący z ubrań, akcesoriów, zegarków, ale także perfum. Produkty sygnowane jego logo w obecnych czasach cieszą się olbrzymią popularnością i z pewnością będą doskonałym prezentem dla każdej kobiety.

W gronie perfum tej marki znajdziemy naprawdę dużą ilość zapachów, więc z pewnością będziemy w stanie znaleźć idealną propozycję dla osoby, którą planujemy obdarować. Doskonałym pomysłem będzie także dobranie balsamu zapachowego pod wybrany perfum i skomponowanie w ten sposób zestawu upominkowego, w czym na pewno pomogą nam ekspedientki perfumerii.

Jak nie przepłacić za perfum?

Perfumy i kosmetyki nie należą do tanich upominków, dlatego doskonałym pomysłem jest ich zakup za pośrednictwem stron internetowych. Oczywiście mamy na myśli w pełni oryginalne strony sklepów kosmetycznych, do których udalibyśmy się stacjonarnie w galerii. W wersji online jednak znacznie częściej możemy liczyć na rabaty. Często strony oferują zniżkę w wysokości od 10% do 20% nowym klientom za zapisanie się do newslettera.

Oczywiście podczas zakupów internetowych nie będziemy mieli możliwości przetestowania zapachu, więc jeżeli nie mamy upatrzonego z góry produktu możemy napotkać na duży problem. Dobrym wyjściem z tej sytuacji jest udanie się do perfumerii stacjonarnej, wybranie zapachu, a następnie zakupienie go przez Internet.

Czym się kierować podczas wyboru perfum?

Michael Kors perfumy damskie, jak już wspomniano występują w najróżniejszych wariantach zapachowych. Najczęściej przeważają w nich jednak wonie słodkie i kwiatowe. Jak znaleźć wśród nich najlepszy zapach dla naszej partnerki? Możemy próbować zorientować się w jej upodobaniach zapachowych poprzez zapoznanie się z używanymi przez nią perfumami. Jeżeli jednak nie mieszkamy z nią na co dzień może być to ciężkie zadanie.

Dobrą techniką będzie zapytanie o poradę jej przyjaciółkę lub siostrę, a gdy i to nie pomoże możemy zabrać naszą wybrankę „przypadkowo” do drogerii i testować z nią zapachy. Jeżeli zrobimy to dyskretnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasza niespodzianka będzie trafieniem w dziesiątkę.

Leave a comment