Skip to content Skip to footer

Jakie są efekty liposukcji laserowej?

Redukcja tkanki tłuszczowej może być bardzo trudnym zabiegiem, szczególnie kiedy pacjent cierpi na schorzenia przewlekłe, których nie udało się do tej pory wyleczyć. Taka przeciągająca się sytuacja może prowadzić do problemów natury psychicznej, gdyż dla wielu osób jest to bardzo obciążająca sprawa. Walka z otyłością często toczy się przez wiele lat bez widocznych skutków. W takich przypadkach warto rozważyć możliwość jaką jest liposukcja laserowa brzucha.

Dlaczego nie mogę schudnąć?

Przyczyn tego problemu może być bardzo dużo. Wielu domorosłych specjalistów twierdzi, że jedyną opcją na zrzucenie wagi jest ograniczenie spożywanych kalorii. Jest to duże uproszczenie, gdyż nie bierze pod uwagę jakichkolwiek zmian w organizmie człowieka, które mogą mieć znaczny wpływ na proces chudnięcia. Problem ten dotyczy przede wszystkim osoby mające problemy z tarczycą oraz cukrem. W takich przypadkach proces odchudzania może być wręcz niemożliwy dlatego wielu chorych wybiera zabieg jak Liposukcja laserowa.

Czy to działanie ma sens?

Chociaż dla wielu osób zabieg ten uważany jest za chwilowy i niedający długotrwałych skutków, wciąż posiada grono entuzjastów. Przede wszystkim z tego powodu, iż lipoliza laserowa efekty są widoczne w bardzo krótkim czasie. To sprawia, że osoby które borykają się na co dzień z problemem nadwagi mogą już po kilku godzinach zobaczyć znacznie niższy wynik na wadze, co znacznie poprawia ich wygląd i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Trzeba wiedzieć, że efekt może nie być trwały, kiedy nie utrzyma się zdrowych nawyków. Jeden zabieg liposukcji może wypompować nawet do 5 litrów tłuszczu. Kilkukrotne powtórzenie znacznie wpływa na wagę pacjenta sprawiając, że po kilku wizytach u specjalisty jego waga wróci do normy.

Podsumowując, liposukcja laserowa brzucha jest zabiegiem, który może znacznie poprawić samopoczucie osoby otyłej poprzez szybkie i efektywne wypompowanie tłuszczu. To sprawia, że kilka zabiegów wystarczy do powrotu optymalnej wagi, co jest bardzo ważne dla ludzi z bardzo dużą nadwagę. Jednocześnie, lipoliza laserowa efekty są widoczne od pierwszej wizyty, a efekt może być już stały. Warto zwrócić uwagę na wszelkie gabinety chirurgii plastycznej gdzie liposukcja laserowa jest dostępna, aby mieć wgląd w to jak wygląda rynek i kształtują się ceny.

Leave a comment