Skip to content Skip to footer

Jakie obuwie na zimę?

Zima to trudny czas dla wielbicieli mody i ekstrawaganckich stylizacji. Ciężko jest bowiem wyglądać idealnie, kiedy priorytetem jest ciepło i wygoda. Nakładając kilka warstw grubych ubrań i pierzastą kurtkę ciężko przecież wyglądać szczupło i elegancko. Mimo to jest kilka elementów garderoby, które mimo pory roku są wyznacznikiem elegancji i nienagannego stylu.

Torebka

Torebka może być uzupełnieniem każdej stylizacji, niezależnie od pory roku i temperatury jaka panuje na zewnątrz. Dlatego właśnie zimą warto szczególnie zadbać o ten dodatek. Torebka może być bowiem uwieńczeniem całej stylizacji i nadawać jej ten niepowtarzalny efekt. Najlepiej sprawdzają się torebki z naturalnej skóry, które są wytrzymałe i najlepiej się prezentują.

Szal lub apaszka

Zimą bez wątpienia się przyda a do tego może niesamowicie dobrze wyglądać. Warto pomyśleć o takim dodatku do zimowej stylizacji. Może współgrać z resztą lub być indywidualnym akcentem. Ważne, aby podczas zimowej, niezbyt korzystnej pogody nie wyglądać nudno. Taki praktyczny dodatek sprawi również, że będzie nam cieplej.

Rękawiczki

Równie ważny element zimowej garderoby, który nie pozwoli zmarznąć naszym dłoniom. Rękawiczki mogą być niezwykle eleganckim elementem garderoby. Są bowiem ikoną stylu i elegancji samej w sobie. Rękawiczki mogą być wykonane ze skóry, zamszu czy nawet jedwabiu. Warto zadbać o ten element garderoby podczas zimy.

Buty

No i wreszcie podstawa każdej stylizacji, czyli buty. Zimą możemy zdecydować się na bardzo różne rodzaje obuwia. Przede wszystkim mogą być to buty płaskie lub na obcasie. Wysokie buty dodają klasy i elegancji, jednak nie zawsze są bezpieczne podczas zimowych dni. Płaskie obuwie bez wątpienia jest dużo wygodniejsze. Wybór zależy również od sytuacji i okoliczności.

Pozostaje jeszcze kwestia rodzaju obuwia. Zimą, kiedy nie ma na ulicach wielkich śnieżnych zasp, bez wahania możemy sięgnąć po botki. Są dużo lżejsze i bardziej wygodne. Kiedy jednak zima zaszczyci nas dużą ilością śniegu, wówczas idealne okażą się kozaki. Kozaczki to typowo zimowe obuwie, które ze względu na wysoką cholewkę daje dużo ciepła. Niezależnie od tego jaki rodzaj obuwia wybierzemy na zimę, najważniejsze aby było to obuwie wysokiej jakości, ciepłe i nieprzemakalne. Takie obuwie znajdziemy między innymi na stronie http://noevision.pl/dla_niej/kozaki.html

Dodatki do zimowej garderoby to niezwykle ważna kwestia. Należy dobrać je odpowiednio a stylizacja nabierze barw i lekkości. W poszukiwaniu dodatków warto zajrzeć na stronę http://noevision.pl/dla_niej/kozaki.html

Leave a comment