Skip to content Skip to footer

Ile kosztuje zabudowa camper van?

Zabudowy camper van cieszą się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, gdyż wiele osób zamienia wygodne hotele na kampery, w których można zwiedzić nie tylko cały kraj, ale i całą Europę. Gdzie najlepiej więc zamówić taką zabudowę? Na jaki wydatek muszą nastawić się klienci? Odpowiedź poniżej.

Co to są zabudowy camper van?

Zabudowy camper van to rozwiązania, które pozwalają stworzyć we wnętrzu auta dogodny system do przechowywania rozmaitych rzeczy. Przeważnie takie zabudowy montowane są w bagażnikach, choć w wielu autach dostawczych można je znaleźć również na tylnych siedzeniach.

Wnętrze auto, jak i bagażnik pozwalają na stworzone odpowiedniej zabudowy, w której bezpiecznie i praktycznie można transportować rozmaite rzeczy. Klienci nawet nie zdają sobie sprawy, ile może się w nich zmieścić. Materace do spania (odpowiednio złożone), pojemniki na odzież, żywność z długim terminem ważności, farelka, kuchenka – to tylko część rzeczy, które zazwyczaj mieszczą się w takich zabudowach.

Jaki wariant wybrać?

Przez internet, jak i w stacjonarnie można kupić gotowe zabudowy do aut osobowych i dostawczych. Wielu klientów jednak decyduje się na to, by powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy zaprojektują taką zabudowę pod konkretne auto.

Wówczas klient może liczyć, iż będzie ona wykonana z najlepszych materiałów oraz w 100% dopracowana, dzięki czemu posłuży mu przez wiele lat. Warto podkreślić, iż zamówienie takiej zabudowy do samochodu, która zostanie wykonana zgodnie ze wskazówkami klienta jest dość kosztowne. Trzeba bowiem nastawić się na wydatek rzędu od 1000 zł do nawet 3000 zł.

Co najczęściej wybierają klienci?

Można także zdecydować się na standardowe zabudowy, które są w znacznie niższych cenach. Przeważnie za takie uniwersalne modele klienci zapłacą od 600 do 1500 zł. Nie można narzekać na ich wykonanie, gdyż w większości z nich zastosowano dobre jakościowo drewno oraz ciekawe rozwiązania, które pozwolą bezpiecznie przewozić nawet najdelikatniejsze rzeczy.

Leave a comment