Skip to content Skip to footer

Hotel z basenem tuż nad morzem

Plaża w Mielnie jest bardzo chętnie i tłumnie odwiedzana przez turystów każdego roku. To może nieco zniechęcić miłośników swobodnej, cichej turystyki. A gdyby tak spędzać wczasy w doskonale wyposażonym ośrodku wypoczynkowym https://herbalsglamping.eu/, ale za to 300 metrów od morza?

Atrakcje wewnątrz i na zewnątrz ośrodka

Herbals&SPA to fantastyczny ośrodek wypoczynkowy, w którym każdy, bez względu na wiek i preferencje, znajdzie coś dla siebie. Znajduje się on w pobliżu plaży w Mielnie – a zatem, aby znaleźć się na brzegu morza, wystarczy kilka minut spaceru.

Jednak dość atrakcji znajduje się i na samym terenie ośrodka. Jest tu basen, park linowy, możliwość wypożyczania sprzętu i sauna. Dzięki temu przyjeżdżając tu z całą rodziną, można zażyć naprawdę relaksującego wypoczynku – zarówno aktywnego, jak i biernego.

Aktywny wypoczynek

Dobrze jest się zmęczyć podczas wakacji. Dlatego też z samego rana warto wybrać się na wycieczkę rowerową po Mielnie – rowery można wypożyczyć za darmo z ośrodka. Gdy zrobi się ciepło, można zażyć kąpieli w basenie, a wypocząć na plaży. Można także zabawić się na jeziorze, pływając w kajaku czy pontonie. Dla nieco starszych dzieci pewną atrakcją może być park linowy, na którym można fantastycznie się zmęczyć.

W ośrodku Herbals&SPa https://herbalsglamping.eu/ nie sposób się nudzić. Każdego dnia można robić coś innego – zarówno samotnie, we dwoje, jak i z dziećmi. I rodzice, i dzieci, i rodziny wypoczywające tu z psami odnajdą się wyśmienicie w tym ośrodku, w pełni przystosowanym do potrzeb bardziej aktywnych i bardziej leniwych wczasowiczów.

Wypoczynek dla leniuchów

Ci, którzy przyjechali do ośrodka, aby przede wszystkim odpocząć biernie, na pewno nie wyjadą zawiedzeni. Mogą oni wieczorami relaksować się przy kiełbasce z ogniska, lub oglądać zachody słońca przy plaży. Mogą korzystać z relaksu w jacuzzi, które jest na terenie niektórych domków, wbudowane w podłogę. Mogą także pływać w basenie lub oddawać się relaksowi w pływającej saunie.

Po bardzo aktywnym dniu wskazany byłby solidny masaż, który ukoi zmęczone mięśnie, przepędzi zmęczenie i doda energii, a także wspomoże lepszy sen. W Herbals&SPA masaż ma ciekawe oblicze – wykonywany jest za dodatkową opłatą w domku gościa. Korzystając z niego można naprawdę uspokoić się, zrelaksować i zaznać tego, co tak pięknie jest nazywane biernym wypoczynkiem. Wyjazd na wakacje powinien kojarzyć się przede wszystkim z przyjemnością, a w tym ośrodku przyjemność jest gdzie się nie obejrzysz – po horyzont!