Skip to content Skip to footer

Hokery kuchenne w stylu industrialnym

Rewelacyjne hokery w stylu industrialnym, to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które poszukują fascynujących mebli nawiązujących swoim stylem do wyposażenia dawnych zakładów przemysłowych i fabryk. W dzisiejszych czasach w modzie są nie tylko ceglane dekory na ścianach, ale również surowe posadzki oraz meble o oszczędnym designie, dlatego też designerskie hokery mogą okazać się prawdziwą kwintesencja wystroju miejskich loftów.

Industrialne kuchnie

Industrialne kuchnie cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Można je spotkać nie tylko w nowoczesnych barach, knajpach i innych lokalach gastronomicznych, ale również w mieszkaniach prywatnych. Metalowe krzesła i stołki barowe o prostej konstrukcji pozwolą nam stworzyć naprawdę unikalne i niepowtarzalne aranżacje wnętrz, którymi zaskoczymy swoich sąsiadów i znajomych. Najmodniejsze są obecnie stalowe hokery designerskie, które pokryte są specjalnym lakierem imitującym łuszczącą się farbę.

O czym należy pamiętać kupując industrialne hokery?

Inwestując w hokery designerskie w stylu industrialnym, należy pamiętać przede wszystkim o odpowiednim wyeksponowaniu wszystkich metalowych części oraz pozostałych elementów konstrukcyjnych tych fascynujących mebli. Jeżeli nie mamy żadnego ciekawego pomysłu, to oczywiście możemy pomalować je na bardzo unikalne kolory. W przypadku nowoczesnych kuchni w stylu industrialnym idealnie sprawdzą się grafitowe szarości, granat oraz musztardowa żółć, która nigdy nie przestaje być modna. Projektanci bardzo często sięgają również po pomarańcz, czerwień oraz ponadczasowy brąz. Idealnym pomysłem będzie również zaadaptowanie do aranżacji wnętrz wszystkich starych mebli z kawiarni, czy też barów szybkiej obsługi. Dzięki kilku mało skomplikowanym przeróbkom, meble tego typu idealnie poradzą sobie również w domowych warunkach. Specjaliści zalecają, aby designerskie hokery najlepiej zestawiać z drewnianymi stołami, wykonanymi z surowego drewna. Mowa tutaj oczywiście wyłącznie o kuchniach w stylu industrialnym, w których to surowe masywne stoły, do złudzenia przypominają klasyczne meble z starych warsztatów.

Gdzie kupić hokery w stylu industrialnym?

Zakup porządnych hokerów w stylu industrialnym może okazać się bardzo trudnym zadaniem, dlatego też warto poszukać profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w projektowaniu mebli tego typu na indywidualne zamówienie. Korzystając w pomocy doświadczonych firm, możemy otrzymać naprawdę oryginalne i niepowtarzalne meble, którymi stworzymy niezapomniane aranżacje wnętrz.

Więcej o hokerach dowiesz się na stronie https://idealdesign.pl/stolki-barowe-hokery-designerskie