Skip to content Skip to footer

Gdzie szukać noclegu w Beskidzie Śląskim?

Beskid Śląski to piękna kraina geograficzna, która przyciąga turystów z całego kraju, którzy chcą zregenerować siły na łonie natury i lepiej poznać polskie góry. Na terenie Beskidu Śląskiego znajduje się kilka wartych uwagi miast, które posiadają rozbudowaną infrastrukturę turystyczną. Jednym z tych miast jest Szczyrk, który cieszy się ogromną popularnością.

Urlop w Szczyrku

Szczyrk to miasto, które zimą zamienia się w jeden z głównych ośrodków narciarstwa w Polsce, jednak latem miasto to także ma wiele do zaoferowania turystom. Apartamenty Szczyrk pozwolą w pełni docenić uroki tego miasta, a z uwagi na bogatą ofertę noclegową, każdy znajdzie odpowiednie noclegi Szczyrk dla swoich potrzeb. Chcąc zwiedzać miasto i korzystać z tutejszych atrakcji, warto wybierać Szczyrk noclegi blisko centrum miasta, ponieważ wtedy będzie blisko do każdego punktu na mapie turystycznej Szczyrku.

Wiele atrakcji dla całej rodziny

Szczyrk noclegi dla całej rodziny pozwolą na wygodny wypoczynek wśród górskich szczytów. Malownicze widoki roztaczają się z każdej strony, więc Beskid Śląski to raj dla osób, którym zależy na bliskim kontakcie z naturą. Na terenie Szczyrku znajduje się wiele atrakcji, więc odwiedzając to miasto latem, z całą pewnością nie można narzekać na nudę. Bardzo dużą popularnością cieszy się zabytkowe Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski. Również jaskinia w Trzech Kopcach przyciąga wielu turystów. Apartamenty Szczyrk pozwolą odpocząć po wędrówkach wśród gór i po innych atrakcjach, w jakie obfitują spędzane tutaj dni.

Co robić w Szczyrku?

Bogata infrastruktura wypoczynkowa Szczyrku sprawia, że nawet w czasie niepogody jest co robić na terenie tego miasta. Oczywiście warto zwrócić uwagę na liczne ośrodki sportowe, w tym na kryte baseny oraz korty tenisowe. Tego rodzaju atrakcje przypadną do gustu przede wszystkim tym turystom, którzy są wielbicielami aktywnego wypoczynku. Ci, którzy potrzebują spokojniejszego wypoczynku, mogą skorzystać z jednego z licznych gabinetów odnowy biologicznej, które zapewniają stojące na najwyższym poziomie zabiegi. Noclegi Szczyrk pozwolą na spędzenie wspaniałego czasu z całą rodziną. Niepowtarzalna atmosfera tego miasta sprzyja nie tylko wypoczynkowi, ale również pozwala na oderwanie się od rutyny i od obowiązków życia codziennego. Niedaleko znajduje się również Wisła oraz Ustroń.

Leave a comment