Skip to content Skip to footer

Domki na drzewie

Każdy jako dziecko marzył o swoim osobistym, wyjątkowym i magicznym domku na drzewie, który byłby wykonany z drewna i otoczony fantastyczną naturą. Właściciele oryginalnych miejsc noclegowych postanowili więc wyjść klientom naprzeciw i stworzyć takie miejsce.

Domki na drzewie – idealne na urlop i weekendowy wyjazd

Domki na drzewie to świetne miejsce dla par, małych rodzin oraz grupy przyjaciół, którzy chcą spędzić kilka dni w wyjątkowych okolicznościach, z dala od zgiełku miast i w otoczeniu pięknej przyrody. To swoiste spełnienie dziecięcych marzeń, które choć na chwilę pozwala znów poczuć się jak beztroskie dziecko, które wspina się na drzewo i tworzy w nim swoją wyjątkową przestrzeń.

Pełne wyposażenie

Właściciele domków na drzewie stworzyli miejsce, gdzie komfortowo czują się zarówno dzieci, jak i sami dorośli. Mimo, iż na pierwszy rzut oka takie domki na drzewie wydają się dość małe, to jednak w środku panuje niezwykle wyjątkowy klimat i spokojnie zmieściło się w nich pełne wyposażenie. Goście mają więc do swojej dyspozycji w domku między innymi: wyposażony aneks kuchenny, efektowną jadalnię, sypialnię, praktyczną łazienkę a nawet telewizor i biokominek. Bez problemu minimalistyczna, aczkolwiek przytulna aranżacja sprawia, że czas spędzony w takim domku na drzewie jest prawdziwym relaksem i odpoczynkiem dla duszy i ciała.

Niezwykła lokalizacja

Już sam nocleg w takim miejscu stanowi niezwykłą atrakcję i bajeczną przygodę. Dodatkowo, oprócz świetnych domków na drzewie, turyści mają możliwość wypoczynku w znajdujące się w pobliżu lasach, jeziorach oraz polanach. Mimo, iż domki zazwyczaj są umieszczone z dala od zgiełku turystycznych miejscowości, nie ma problemu, by w okolicy znaleźć klimatyczną knajpkę z pysznym, lokalnym jedzeniem. Dodatkowo, okolica zapewnia również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Możliwość wynajęcia rowerów, rowerków wodnych, kajaków, place zabaw, boiska oraz świetne tereny do rekreacji zachęcają zarówno tych najmłodszych, jak i starszych do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto wybrać takie miejsce?

Osoby, które są fanami klimatycznych, wyjątkowych miejsc zdecydowanie będą zachwycone wyborem domków na drzewie. To inny wypoczynek niż w drogich, luksusowych hotelach z pełną obsługą. Jednak absolutnie nie odbiega standardom ani atrakcjami od miejsc znajdujących się w centrum turystycznych miejscowości. To wyjątkowa atrakcja dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą. Takie domki sprawdzą się zarówno na dłuższy urlop, jak i weekendowy wyjazd i to o każdej porze roku.

Leave a comment