Skip to content Skip to footer

Dieta z dowozem

Na pewno każdy z nas choć raz próbował różnych diet. Raz bardziej rygorystycznych, raz nieco mniej. Niestety najczęściej bywało tak, że po kilku dniach lub tygodniach, chęć zjedzenia czegoś normalnego wygrywała. I to zwykle był końcowy etap diety. Na szczęście jest catering dietetyczny, który pozwoli wytrwać w zdrowym żywieniu przez bardzo długi czas.

Dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa, to dieta dla każdego, kto nie ma czasu na gotowanie lub tego zwyczajnie nie lubi. Taka dietę zamawia się z dostawą do domu bądź pod każdy inny wskazany adres. Bez zakupów, bez godzin spędzonych w kuchni, bez stresu. Idealnie, prawda?

Catering dietetyczny

Dieta z dowozem do domu czy do pracy, to nie jest nudna i monotonna dieta. Tu każdego dnia można zjeść wartościowy posiłek, bogaty w witaminy i mikroelementy – niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jakie zatem możliwości oferuje catering dietetyczny?
3PakMaster

Dieta idealna dla zapracowanych. Składa się z drugiego śniadania, obiadu i podwieczorka – wszystko z produktów pełnowartościowych, wysokiej jakości. Jest to świetna alternatywa dla posiłków typu Fast-food.

WegeMaster

Dieta pudełkowa dla osób, które nie jedzą mięsa. Taka dieta oparta jest na warzywach, owocach, kaszach i innych zbożach, orzechów, nasion i roślin strączkowych. W diecie występują produkty mleczne oraz jajka. Jadłospis jest tak skonstruowany, by uzupełniać wszelkie niedobory witamin i minerałów.

PaleoMaster

Catering dietetyczny oferuje również dietą dla osób aktywnych fizycznie – jednak borykających się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi. W głównej mierze opiera się na produktach nieprzetworzonych, jak: mięso, ryby, owoce, warzywa, jaja, orzechy i pestki. Proponowane dnia są smaczne i bogate we wszystkie, niezbędne składniki.

FitMaster

Dieta z dowozem do domu dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Posiłki są urozmaicone i naprawdę smaczne. Głównymi składnikami są jajka, ryby, Mięsy i produkty mleczne. Nie zabraknie w niej również pysznych warzyw i owoców. Przygotowane i dostarczone pod drzwi posiłki, zawsze smakują – a co najważniejsze – spełniają swoją funkcję.

SportMaster

Oczywiście w dieta pudełkowa nie może ominąć sportowców. Dla nich oferuje dania dostępne w kilku wariantach kaloryczności: 2000 kcal, 3000 kcal oraz 4000 kcal. W zależności od intensywności i rodzaju uprawianego sportu, posiłki zmieniają swoją wartość odżywczą. Menu w głównej mierze składa się z produktów bogatych w białko, czyli budulec mięśni, oraz z węglowodanów złożonych. Świetnie uzupełnia niedobory i dodaje mnóstwo energii do dalszego działania.

Catering dietetyczny, to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy z jedzenia chcą czerpać jak najwięcej dobrego.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://masterdieta.pl/