Skip to content Skip to footer

Zabudowy meblowe na zamówienie

Zabudowy meblowe projektowane z myślą o danym lokalu pozwolą w całości wykorzystać dostępną powierzchnię. W przedpokoju doskonale sprawdzą się zabudowy od podłogi, aż do sufitu. Tego rodzaju szafy mogą zostać wyposażone w różne sposoby otwierania. Decydując się na drzwi otwierane, przesuwne lub składane, można jeszcze lepiej wykorzystać miejsce w danym pomieszczeniu.

Jakość w każdym calu

Firma ASKO zajmuje się tworzeniem mebli na wymiar już od roku 1997, a nabyte doświadczenie wykorzystuje, aby wykonywać dla swoich klientów funkcjonalne i estetyczne zabudowy. Duże znaczenie ma oczywiście sam projekt, jednak firma zawsze pod uwagę bierze również jakość materiałów używanych do budowy.

Garderoby i szafy wnękowe

W eleganckim mieszkaniu powinien panować porządek, co może zostać osiągnięte dzięki wybraniu odpowiednich mebli. Niektóre pomieszczenia są tak duże, że można wydzielić ich część, aby stworzyć w nich garderobę. Firma ASKO realizowała już wiele projektów zabudowy, która pozwoli sprawnie posegregować różnego rodzaju odzież. Dobra organizacja pozwoli w pełni wykorzystać przestrzeń nawet niewielkiej garderoby.

Innego rodzaju meblami częściowo ukrytymi przed wzrokiem są szafy wnękowe od ASKO z Poznania. Tego rodzaju meble dopasowywane są dokładnie do wnęk w danym pomieszczeniu tak, że widoczne są jedynie ich fronty. Rozwiązanie to sprawdzi się doskonale w mieszkaniu, w którym nie ma wystarczająco dużo miejsca na wydzielenie osobnej garderoby. Szafy wnękowe nadal pozostają jednak wyjątkowo eleganckim rozwiązaniem, które pozwala w gustowny sposób uporządkować ubrania.

Dbałość o szczegóły

Nie tylko zabudowy garderoby oraz szafy wnękowe od ASKO z Poznania cieszą się dużą popularnością. Firma często wykonuje również meble kuchenne, które pozwalają stworzyć w kuchni funkcjonalne i wygodne środowisko. Doświadczeni projektanci pracę nad każdym projektem rozpoczynają nie tylko od zebrania wymiarów, ale również od zaznajomienia się z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów.

Takie kompleksowe podejście do pracy ASKO sprawia, że firma jest stale polecana przez zadowolonych klientów. Oczywiście projektanci służą również wsparciem w wyborze kolorystyki i faktury materiałów, które zostaną wykorzystane do stworzenia mebli. Podejmowane projekty mogą zakładać wykorzystanie między innymi szyb mlecznych, luster, tapet oraz rattanów. Takie kompleksowe podejście do designu przekłada się na unikalną estetykę gotowych projektów, które wyróżniać będą się wśród masowo produkowanych mebli.