Skip to content Skip to footer

Super prezent dla dziecka

Odpowiedni prezent dla dziecka, to odwieczny problem rodziców. Przecież chcemy naszemu potomkowi wręcz nieba przychylić, chcemy by czuł się wyjątkowy. I dlatego prezenty, które chcemy Mu ofiarować, muszą być też wyjątkowe i niepowtarzalne. W tym miejscu taką ciekawą alternatywą wszelkich sieciowych zabawek będą ręcznie szyte misie.

Czy miś jest autentycznie dobrą propozycją?

Często jest tak, że na początku zachłystujemy się ofertą sklepową. Przecież jest tyle wspaniałych gier, zabawek i innych gadżetów. Z czasem jednak zaczynamy zauważać ich powtarzalność, schematyzm i powszechność. Coraz częściej zaczynamy poszukiwać innych pomysłów na prezent. Nie tęsknimy już za czymś seryjnym, szukamy oryginalności. I właśnie wtedy jest dobry moment, by ręcznie szyte misie sprowokowały nas do zastanowienia. Jest to propozycja na pewno spersonalizowana i niepowtarzalna, uciekająca od utartych schematów. Ponadto, taki ręcznie uszyty miś będzie też doskonałym pretekstem do rozmowy z dzieckiem.

O czym warto porozmawiać z dzieckiem, wręczając mu rękodzielniczego misia?

Jest to doskonała okazja, by pokazać dziecku, że istnieje inny świat od tego reklamowanego wokół nas. Produkty masowe i sieci handlowe zasypują nas zewsząd sztampowością. Wmawiają nam wręcz potrzebę posiadania takich, a nie innych rzeczy. Z kolei branża handmade, branża rękodzieła pozwala nam z tego świata uciec. I wręczając dziecku takiego ręcznie uszytego misia możemy mu powiedzieć, że warto szukać unikatowości, inności, swojej drogi. Każdy miś będzie inny i to jest jego największa zaleta w tym masowym świecie. Nasze dziecko dostrzeże, że coś co nie jest powszechne, też ma swoje zalety, też może być fajne.

W czym może nam pomóc taki miś?

Może on stać się dla naszego dziecka najwspanialszą zabawką jego dzieciństwa. Przecież ręcznie szyte misie od dawna już były niesamowitymi pamiątkami dzieciństwa niejednego z nas. Zabawki fabryczne, wręcz wciskane dzieciom przez media, są atrakcyjne tylko przez pewien czas. A taki niepowtarzalny miś, ręcznie wykonany, w całości oryginalny, ma niepowtarzalną szansę stać się ulubioną zabawką, ulubionym pluszakiem, z którym nawet w dorosłości ciężko się rozstać. Podarujmy naszemu dziecku szansę na dozgonną przyjaźń z nieocenionym pluszakiem.

Ręcznie szyte misie znaleźć można w Artistroom.pl