Skip to content Skip to footer

Sandomierz – „Mały Rzym”

Sandomierz to wyjątkowe miejsce na mapie południowej Polski. W województwie świętokrzyskim to jedno z najważniejszych miast. Turystycznie jest bardzo atrakcyjne, bo ma bardzo dużo zabytków, które mają ogromne znaczenie historyczne, ale również wiele miejsc nie dotkniętych przez człowieka, ale ukształtowanych przez naturę.

Miasto na wzgórzach

Sandomierz jest zwany miastem na „siedmiu wzgórzach” i rzeczywiście tak jest, bo one zwracają swoją uwagę i są niewątpliwie wizytówką miasta. Można z nich oglądać panoramę miasta, okoliczne miejscowości, Wisłę, lasy, a także przy dobrej pogodzie Tatry i Bieszczady. Zatem nie tylko samo miasto jest atrakcyjne, ale jego otoczenie również.

Góry Pieprzowe to największe wzniesienie Sandomierza, które tworzy ciekawy rezerwat przyrodniczo-geologiczny. Można znaleźć w nim ciekawe okazy roślin, skamieniałości, które są bardzo rzadkimi okazami. Miłośnicy gór mogą wędrować na szczyt swoim tempem, aby cieszyć się pięknymi widokami na Sandomierz.

Szeroki wybór noclegów

Przed wyjazdem do Sandomierza nie zapomnijmy o zarezerwowaniu noclegu. W Sandomierzu nie brakuje miejsc noclegowych na każdą kieszeń, jednak każde w bardzo dobrym standardzie i idealnej lokalizacji dla każdego turysty, który lubi mieć w zasięgu ręki typowe punkty turystyczne.

Grill Solo to wyjątkowe miejsce na mapie Sandomierza. Ulokowane bardzo blisko turystycznych punktów miasta. Można wyjść na piechotę z zajazdu i udać się do wielu miejsc. Zwiedzanie miasta możliwe jest na piechotę. Wyjątkowe, wygodne i komfortowe pokoje dla jednej i większej ilości osób zmieszczą dużą ilość gości. Więcej na stronie: https://grillsolo.pl/.

Restauracja w Grill Solo

Grill Solo to nie tylko pokoje do przenocowania. Prosperuje u nas jeszcze bardzo znana i lubiana w Sandomierzu restauracja z domowym i regionalnym jedzeniem. Mogą u nas stołować się goście. Zejście na pyszne śniadanie rano to bardzo miły początek dnia. W ciągu zwiedzania i innych aktywności robimy się głodni, dlatego Grill Solo zaprasza również na wspaniały obiad.

Jest również możliwość zamówienia jedzenia z dowozem w dowolne miejsce w Sandomierzu i okolicach. Jeśli mamy za daleko do Grill Solo to wystarczy do nas zadzwonić. Pyszne i świeże posiłki dotrą do nas jak najszybciej jest to możliwe. Catering cieszy się dużą popularnością wśród turystów, ale również wśród firm i rodzin. Więcej o nas i o naszej ofercie można dowiedzieć się ze stronyhttps://grillsolo.pl/. Są tam również zdjęcia i więcej informacji o naszej działalności.