Dla kogo są lumpeksy online

  • -
lumpeks online

Dla kogo są lumpeksy online

Przez kilka ostatnich sezonów second handy, dostępne także jako second hand online, nieco straciły na popularności. Ich konkurencją stały się butiki i sklepy sieciowe, które coraz częściej oferują swoim klientom wyprzedaże obniżające ceny produktów nawet o 70%. Jednak w lumpeksach online nadal warto robić zakupy.

Kto się decyduje na zakupy z drugiej ręki


Początkowo z lumpeksów korzystały przede wszystkim osoby gorzej sytuowane, które z racji niskich dochodów nie mogły sobie pozwolić na zakup odzieży dobrej jakości w sklepach. Dla nich alternatywą stały się zakupy w second handach, oferujące modną odzież w niskich cenach. Jednak wraz z ofertą lumpeksów online oraz zwiększeniem zaufania do zakupów internetowych w sklepach z ubraniami z drugiej ręki zakupy robią zarówno celebrytki, jak i kobiety, które chcą podkreślić swój indywidualizm. To właśnie one sięgają po markowe ubrania z drugiej ręki, to również one decydują się na zakup ubrań pochodzących z końcówek kolekcji i sprowadzonych do Polski z rynków europejskich. Oczywiście ubrania w second handzie online są tańsze niż ubrania z butiku, nawet wtedy, gdy są to ubrania używane, jednak o popularności takiej odzieży nie decyduje już cena, a wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz marka producenta.

Gotowe ubrania w krótkich seriach


Decydując się na zakupy w lumpeksie online należy pamiętać, że oferują one ubrania w pojedynczych egzemplarzach. W praktyce może to oznaczać, że wymarzone ubrania nie będą dostępne w konkretnym rozmiarze, jaki nosi klientka. Z tego powodu część klientek, które preferują zakupy w second handach, decyduje się na zakup ubrania w innym rozmiarze, które po dokonaniu odpowiednich przeróbek będą dopasowane do sylwetki i potrzeb klientki. Niektóre miłośniczki mody wręcz same decydują się na dokonywanie przeróbek w zakupionych ubraniach w second handach, bowiem przerobione ubrania z pewnością będą już dostępne jedynie w pojedynczym egzemplarzu.

W lumpeksach online oprócz odzieży można również kupić dodatki i akcesoria, niektóre lumpeksy oferujące odzież z wyższej półki posiadają w swojej ofercie także obuwie. Oprócz ubrań w takich sklepach można również znaleźć ręczniki i pościel, a nawet tkaniny dekoracyjne oraz firanki i zasłonki. W second handach online dostępne produkty były już segregowane pod kątem jakości, a przed sprzedażą zostały również poddane procesom prania i czyszczenia, zgodnie z polskimi normami.

Sprawdź ofertę lumpeksu online polowanie-na-ubranie.pl